reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

aha no ja nie wlasnie..i po wczoajszym artykule odnosnie wplywu ukladu immunologicznego na wady zwatpilam...nie wiem gdzie to bylo bo bym wam wkleila
 
reklama
Susana, Tęczowa dietę przesłałam ;) powodzenia! Doris daj mejla. A co do diety- to cała zasługa dzięki Kruszce- pozdrawiam Cię skarbie serdecznie ;-*

zaś co do samopoczucia cóż.. dziekuje Was za kopniaki! czasem trzeba (Kwiatuszek niezłe hasło) :) a jest jakie jest bo jest wciąż pod górke i już czasem sił brakuje...
 
Susana, Tęczowa dietę przesłałam ;) powodzenia! Doris daj mejla. A co do diety- to cała zasługa dzięki Kruszce- pozdrawiam Cię skarbie serdecznie ;-*

zaś co do samopoczucia cóż.. dziekuje Was za kopniaki! czasem trzeba (Kwiatuszek niezłe hasło) :) a jest jakie jest bo jest wciąż pod górke i już czasem sił brakuje...
Nafoczka dziękuję .
I inspiruję cię do pozytywnego myślenia!.
Kiedy masz połówkowe?
 
Susana, z tym ciągłym macaniem to mnie rozłożyłaś na łopatki :-) :-) :-)

Co do leków, to ja tez brałam stale i przecież M wiedział po co i na co ale czy brałam dwie tabletki więcej czy trzy mniej to już było nie do sprawdzenia :-)

Nafoczka, będzie dobrze, nie stresuj się! maila wysłałam na priv

Ja zaraz się szykuję z Małą na pociąg i jadę nad morze. :-), mam nadzieję że moje auto tam jeszcze stoi....3

I jeszcze miałam się zapytać was wcześniej, kto ma FB? To poproszę linka na priv :-)
 
Witam.

Ja od wczoraj w szpitalu i najchętniej już bym wyszła :-(
Myślałam, że dziś usunięcie, a jutro do domu, a tu zonk... Pan profesor chce dokładniej obejrzeć przegrode i dziś będę miała robiony SIS a jutro dopiero usunięcie :-(
Masakra jakaś...
Chciałabym już do mojego Kurczaczka...
 
Ewcia, trzymaj sie tam dzielnie i mysl o tym dlaczego tam jestes - no i jaki bedzie efekt :) nikt nie lubi szpitali, ale wytrzymac trzeba.
 
reklama
Nafoczka będzie dobrze Kochana :*
Susana, z tym ciągłym macaniem to mnie rozłożyłaś na łopatki :-) :-) :-)

Co do leków, to ja tez brałam stale i przecież M wiedział po co i na co ale czy brałam dwie tabletki więcej czy trzy mniej to już było nie do sprawdzenia :-)

Nafoczka, będzie dobrze, nie stresuj się! maila wysłałam na priv

Ja zaraz się szykuję z Małą na pociąg i jadę nad morze. :-), mam nadzieję że moje auto tam jeszcze stoi....3

I jeszcze miałam się zapytać was wcześniej, kto ma FB? To poproszę linka na priv :-)
Ja mam FB, zaraz podeślę link :)
 
Do góry