reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

zgadzma sie z arda moj mowi zawsze jak mi sie zbliza pyta kiedy ma byc zeby zdazyc sie poseksic przed nia hahah:) mysle , że susana da sobie rade:)
strawbelka do provity w katowicach gdzie immunolog jest? a dzwonilas juz tam?
asia odnosnie laktacji -ona jest spowodowana wzrostem prolaktyny, nie dotykaj piersi nie wyciskaj mozesz dostac nawet zapalenia jak nic z tym nie zrobic albo probuj sama jesli jest uciazliwa i okladaj kapusta albo idz po bromergon i raz dwa minie. Im dluzej masz wysoko prolatyne tym dluzej nie masz miesiaczki bromergon reguluje tez cykl. chyba ze masz nie uciazliwa i sama zanika..mnie nie zanikala i wiedzialam jak bedzie bo po porodzie z cora mialam zapalenie wiec ja musialam szybko interweniowac:)
ide dzis po jakies cuda na torta dla malej:) i musza zaczac piec cos
 
reklama
Dziewczyny ja też zawsze mówię o takich sprawach bo to nie są moje sprawy. .. razem się staramy i razem nam się nie udaje....
Siedzę pod labo i trzęsą mi się gacie.... mega stres...
 
martha bedzie dobrze musi byc! to tylko niewinny krwiaczek ktory juz pewnie pekl albo po prostu nic takie cos i juz:)
jakby kogos interesowal progesteron mikronizowany dopochwowy robiony oddam za darmo!!!! sklad dokladny moge podac jak ktos zainteresowany takie cos lepsze od luteinki:)
martha ciekawe czy jak moja cora skonczy 3 lata i 10 miesiecy to ja bede w ciazy:) chcialabym:) narazie w sobote konczy 3 latka:)
 
Mój to jak chciałam zajść w ciąże na początku pare lat temu to nie za bardzo chciał .No może go słabo przekonywałam .
No to ja kombinowałam żeby to zrobić tak żeby zaj$ć niby przypadkiem .A to mówiłam że mam dni niepłodne a miałam płidne i chciałam do śr.
A to go chciałam" przytrzymać".
Nic mi z tego nie wyszło .
Jak odpuściłam i powiwdziałam że mam go w dupie to moj m.kiedyś mówi .
- Ty to chyba już z tydzień okresu nie masz!!!W ciąży jesteś !!
No to ja do pracy do zeszytu a tu już tydzień po terminie!!
No ale nie udało się z ciążą i on to bardzo potem faktycznie przeżył.
Potem następny zabieg .za 4 miesiące Znowu beczał.
.
Ja bym mu chętnie nic nie mówiła tylko on mnie ciągle maca .hihi
Widzi że mam cycki większe .I zaraz sie o wszystko wypytuje .

Na początku mu nigdy nic nie mówie tyle ile moge .O biochemicznych takich jak miałaś Doris też bym mu nie powiedziała .Bo po co chłopa stresować

Ale facet to tylko facet i przecież nie ma takiego którego by się nie przekonało w końcu do dziecka .
A jemu głównie chodzi o moje zdrowie
 
Ostatnia edycja:
susana jakbys mu o biochemicznej nie powiedziala? przeciez w momencie testu od razu musisz sie lekami obstawic to by nie widzial, że leki bierzesz? a biochemiczna okazala by sie potem przeciez..chyba, że mowisz o takich co nie obstawiala sie lekami
 
reklama
susana jakbys mu o biochemicznej nie powiedziala? przeciez w momencie testu od razu musisz sie lekami obstawic to by nie widzial, że leki bierzesz? a biochemiczna okazala by sie potem przeciez..chyba, że mowisz o takich co nie obstawiala sie lekami
Lekami to się obstawiałam przez trzy miechy profilaktycznie .Czy byłam w ciąży czy nie
 
Do góry