reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Strawbelka ja zawsze bez ciąży mam <0.1. Raz w życiu miałam 2 i na drugi dzień dostałam plamień, i te plamienia trwały ponad tydzień. Zadzwoniłam do Gin, kazała zrobić test i wyszły dwie kreski, znalazłam się w szpitalu z podejrzeniem cp. Beta wtedy przyrastała co 20 jednostek, aż w końcu zaczęła spadać.

Susana grube bo podpasione progesteronem w drugiej fazie, moje endo naturalnie jest strasznie marniutkie :( jedynie w 1 ciąży było książkowe :(
 
Fondie kiedy marudzisz to marudzisz .
Pojawienie się krwistego śluzu to nie marudzenie !!!
Powinnaś iść do lekarza albo tak jak dziewczyny piszą na izbę żeby zobaczyć czy wsxystko w pożądku.

Najwięcej to teraz marudze ja .
 
Susana rozumiem Twoją frustrację, może weź się za jakieś sprzątanie czy coś takiego, może wysiłek przyspieszy
 
Agnieszka ma rację ja ostatnio na to konto wymylam okna w całym domu... i w końcu ruszyło. ..
Agnieszka a jak twoje samopoczucie ?
 
Susana ale ja mialam takie cos wiele razy od luteiny to nie plamienie. Uwierz jakby bylo plamienie dawno bym u gina byla.
Susana i tak lepsze to niz lyzeczkowanie
Strawbelka szkoda...
Mam takimodlot zasypiam ze nie wiem co sie dzieje.
 
Kaira ja robilam kortyzol z samego rana, tak do 8 i omijajac zbedny wysiek
Susana, Strawbelka ale wam pod gorke :-( przykro mi. Ja zabieg mialam zawsze, wprawdzie bez obrazu zarodka na usg, tylki ostatnim razem nawet po cytoteku nie krwawilam i musieli zrobic bo pojawil sie obraz zakazenia wiec czasem lepiej nie czekac. Wszystko zalezy jak duza ciaza
 
reklama
Hej dziewczyny. wpadam po przerwie zobaczyc co u Was.
Bardzo mi przykro susana, ze i tym razem sie nie powiodlo... :( Trzeba wierzyc, ze jeszcze sie uda i to niedlugo. Przytulam wirtualnie!

Trzymam kciuki za staraczki, a brzuchatkom zycze spokojnych ciaz :)

Ja potrzebowalam chwili oddechu i troche sie uspokoilam. Na 19 lutego mam termin histero wiec powoli odliczam, ale ciagle wierze, ze moze jednak stanie sie cud. W zasadzie mielismy zakaz starnek, bo przed badanirem nire moge brac clexane i acardu, ale mimo wszystko pogrzeszylismy wiec trzeba czekac na efekty.

Pozdrawiam cieplo!
 
Do góry