reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Susana tak czułam, że to juz. Beta jest dobra, nią. się nie przejmuj
Bertha po 1 poronieniu nie ma co panikować, kilka moich koleżanek poraniało 1 ciążę a potem juz problemu nie miały. Ja bym zbadała to co napisała Doris, to i tak będzie ponad 1 tys. zł.
 
reklama
Dziewczyny, boli mnie brzuch ale tak dziwnie, jakbym miała zapalenie pęcherza czy coś, nie boli mnie nic przy sikaniu, czuję tylko taki dyskomfort cały czas. Nie boli mnie ani skurczowo ani tak jak na @ tylko mam takie kłucia i ciągnięcia gdzieś na dole w środku. :-(
I tak się martwię.
 
No prosze, wracam z pracy, a tu takie wiesci!!

Susana! Doczrekalas sie :) wielkie gratulacje! Dbaj o siebie :)

Bea, cholerka, wierze, ze Cie ta infomacja zestresowala, ale poczekaj na wizyte unlekarza.

Plastulinka! Kurde, myslalam, ze ten guz to byl jedyny problem :(

Doris, moze dzidzius uciska jakos dziwnie?
 
Plastulinka bardzo mi przykro , że musisz przez to przechodzić , przez to cholerstwo ;( życzę dużo siły i powrotu do zdrowia . Wierzę , że ci się uda i twoje marzenia spełnią się . Jesteśmy wszystkie z tobą ;)
 
Dziewczyny, boli mnie brzuch ale tak dziwnie, jakbym miała zapalenie pęcherza czy coś, nie boli mnie nic przy sikaniu, czuję tylko taki dyskomfort cały czas. Nie boli mnie ani skurczowo ani tak jak na @ tylko mam takie kłucia i ciągnięcia gdzieś na dole w środku. :-(
I tak się martwię.

A w ktorym tyg jestes? Ja mialam podobne bole w 18tc z prawej strony. Bardzo mocne kilka dni az wyladowalam na ip z podejrzeniem wyrostka. Na ginekologii dali skuerowanie na chirurgie na ciecie a tam zrobili usg badania z krwi i moczu...i wyszlo ze mamZUM a nie wyrostek. Nic mnie nie bolalo nic nie pieklo nie biegalam do wc nie mialam parcia na pecherz. Tylko taki silny bol nie wiadomo skad. Dali duomox bo bezpiwczny w ciazy i po 3 dniach zaczelo przechodzic.
Radze zbadac mocz nawet jeszcze dzis jak ma cos wyjsc to wyjdzie. I nie martw sie bedzie dobrze :)
 
Martha 123 w Łodzi mam 27styczeń. Do tego czasu odrobinkę si ę uspokoję.

Nafoczka gdzie i za ile robiłaś bety??Jak mam ją tak kontrolować to muszę coś wykombinować żeby nie płacić.

Plastulinka dziękuję ,że dałaś mi swoją wiadomością w pysk i nie pozwoliłaś tego zlekceważyć co dziś mi powiedziano.:] Bardzo jest mi przykro że tak bardzo pragnęłaś mieć dziecko a zamiast tego przyszło coś innego i wcale nie przyjemnego , nieoczekiwanego. Napisz mi pliss na priv rady i sugestię jak mogę się ustrzec i co robić?!
 
reklama
Do góry