reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Susana A NIE MÓWIŁAM! ;D facelle prawde Ci powie ;) swojej bety z premedytacją Ci nie podam, nie wiesz kiedy było zagnieżdżenie z kazda z nas może mieć inne. Ty się nie zastanawiaj- tylko ciesz i powtórz za dwa dni to najlepsze co możesz zrobić, ale super!!!

Prenatalne badania mam w sobote!!!
 
Plastulinka, Kochana, dobrze że jesteś!!!!! Jak się czujesz? ja myślałam, że po tej operacji i wycięciu guza mózgu już jest wszystko dobrze. Co dalej? Co mówią lekarze?
 
Susana, ja mam całe zestawienie bet, również z ciąż biochemicznych ale to są bardzo różne wartości w każdej ciąży inne. Teraz miałam
15 dpo - 916 (ale wydaje mi się, że w tym cyklu owu miałam nie w 14 dc tylko gdzieś w 9 dc co by się zgadzało, bo moja ciąża prawie o tydzień starsza z usg niż z om
17 dpo - 2326
19 dpo - 4838
21 dpo - 9910
24 dpo - 28507
29 dpo - 91712
W tej ciąży wartości bety miałam wysokie bardzo, przeważnie są niższe
Jak chcesz jeszcze inne zestawienia to pisz :-)
 
Susana super!!!! Tak czułam w kościach :-) teraz rosnijcie zdrowo &&&&
Plastulinka trzymam za ciebie kciuki oby wszystko się po układało
Bea kiedy masz wizytę w łodzi?
 
reklama
Susana, mam takiego banana na ustach, że szok! Ty następna wstawiasz zdjęcie swojej Fasolki! :-)

Bea25ta, będzie dobrze, tylko musisz być teraz pod kontrola lekarza.
 
Do góry