reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Martaha, widze, ze mamy mode na estradiol :) ale jak lekarz zaleca to trzeba zrobic. Ale nic nie doradze w sprawie terminu badania ;)

Susana, no niby ciut ciemnieszy, ale ja bym zrobila bete i po krzyku ;) ty porownujesz poprzesychane testy, a tak sie w zasadzie nie powinno robic wiec ani w prawo ani w lewo nic nie mozna na pewno powiedziec.
Wiem wiem i się nie nastawiam .Na betę pójdę jutro.Będzie około 11dpo to będzie już na 100% wiadomo.
 
reklama
Susana no i dobrze. Zrobisz betę i będzie czarno na białym czy jesteś czy nie.
Ja dziś działam z telefonami umawianiem itp.Na cytologii nie byłam bo nie chciało mi się marznąć bez rajtek a u lekarza niec hciałam mieć tyle do ściągania ;) po południu może dogrzeje i się wybiorę. Rano -20 jakaś masakra
 
Dziewczynom co do testowania owu nie pomogę ja nigdy tego nie sprawdzam. U mnie planowanie ciąży odbywało się tak ,że 14 dni po dostaniu miesiączki kochałam się częściej albo jak wyszło nie kiedy jajko pęka czy coś zawsze na żywioł :D
 
No to czekamy na efekty testowania susany i wizytowania strawbelki.
Ja sie zastanawiam czy dzisiaj nie poprawic jeszcze z A., bo pojawil sie mega plodny sluz rano, ale to moze wyciek po wczorajszym wieczorze wiec sama nie wiem :p
 
Arda poprawki wskazane.

Strawbelka musisz na nim wymóc tą inseminację jakoś.Napisz jak wygląda procedura .

Marta nie pomogę bo nigdy estradiolu nie robiłam zrob najwyżej codziennie przez 3 dni
 
reklama
Do góry