reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Susana ja tam widze slaba kreche, a oczy mam dobre bo pracuje oczami, mam bardzo precyzyjna prace!!! Nie klamie zeby Ci nadzieje robic! Naprawde widze tam slabiutka kreske!!!
Strawbelka kreska jest nie ulega wątpliwości .Pytanie tylko czy to z pregnylu? Jutro na betę nie pójdę bo chyba nie zdążę przed pracą .Napewno zrobię test rano bo jeszcze jeden facelle mam to wsm rano napiszę .
 
Strawbelka kreska jest nie ulega wątpliwości .Pytanie tylko czy to z pregnylu? Jutro na betę nie pójdę bo chyba nie zdążę przed pracą .Napewno zrobię test rano bo jeszcze jeden facelle mam to wsm rano napiszę .
Susana pisz z ranca jak tylko sikniesz! Maja byc dobre wiesci!!!
 
Irys kochana piekna coreczka jakie piekne wlosy ma...szok

Witam kochane, czytam Was ale sie nie udzielam bo niema co...za tydzien wizyta u hematologa w zwiazku z ta moja mutacja MTFHR , mam nadzieje ze jest dobra!

Susana trzymam kciuki za jutro&&& ja jakis cien cienia widze
 
Witajcie ;) Dlugo szukalam informacji w necie i mam nadzieje ze mi pomozecie.Poronilam 4 razy.Raz w 8 tyg 3 razy zaraz na poczatku.Mam tez zdrowego synka.W koncu po wizytyach u gin w Pl ktorzy nie wierzyli mi bo nie robilam bety trafilam do specjalisty.Zrobilam mnostwo badan i niektore przeciwciala wyszly dodatnio.przeciwjadrowe i przeciwplemnikowe.dostalam acard i encorton w malej dawce.czy komus ten zestaw pomogl??
 
Cześć dziewczyny :)
Jestem po 3 poronieniach, dopiero w zeszłym roku znalazłam lekarza który zrobił mi kompleksowe badania i wyszedł polimorfizm genu MTHFR. Jestem ciekawa jakie zalecenia przy polimorfizmie tego genu macie od swoich lekarzy. Ja od dwóch miesięcy biorę kwas foliowy 5mg oraz femibion natal 1, jeśli badanie homocysteiny wyjdzie dobrze to mogę zacząć starania. Od pozytywnego testu ciążowego mam dołączyć heparynę.

Hej, Jestem dokładnie w tej samej sytuacji co Ty. Na wizytę u lekarza czekam jeszcze. Też pytałam tutaj dziewczyn, ale nie dostałam odpowiedzi :(
 
reklama
Pytałam czy któraś z dziewczyn ma tą mutację i jakie ma leczenie. Domyślam się że clexane i kwas foliowy w postaci metylowanej - czy infolic to to właśnie ? Na moim wyniku było napisane że może wystąpić u dziecka mukowiscydoza, choroba serca, zwiekszone ryzyko ZD a u mnie udar, zawal, zakrzepica etc... Same cuda, dlatego nawet nie chcę szperać w necie, żeby się nie przerazić [emoji33]
 
Do góry