reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

dziewczyny co do kresek to mi bledziutka facelle wyszła już w 9dpo z betą w tym samym dniu 7, zatem myśle że nie ma reguły- jak ma wyjść to wyjdzie ;) trzymam za wszystkie kciuki!!!

Arda a czemu robisz drugi raz histero?
Dlatego wiem ze u mnie ciazy teraz nie bedzie, bo chociaz jakis bladzioch by byl...ech...
 
reklama
Strawbelka ja mialam toksoplazmoze i jesli dobrze pamietam to bezposrednio od kota nie mozna sie zarazic,ale przez jego odchody i kuwete juz tak.
Moze lepiej nie ryzykowac,kotka mozna zakupic zawsze ;-)
Dlatego dalam sobie spokoj. Chcialam tego kota zeby jakos uwage odwrocic od tych staran, bo niby sie nie stresuje, ale jak przychodzi czas testowania to juz sie we mnie gotuje. Sama chyba siebie oszukuje ze odpuscilam, chyba nigdy nie odpuszcze, bo sie nie da.
 
Nafoczka, mam znowu bardzo lekkie @, co moze wskazywac na powrot polipow. O ostatania ciaze staralismy sie dlugo, chyba z 8 miesiecy i zaszlam od razu po usunieciu polipow w czasie hisyero. Lekarka powiedziala, ze to to bezpieczne badanie, jak sa polipy to moga utrudniac zajscie, a szkoda czasu w mojej sytuacji :)

Strawbelka, ja akurat kociara nie jestem, wole psy ;)
 
Nafoczka, mam znowu bardzo lekkie @, co moze wskazywac na powrot polipow. O ostatania ciaze staralismy sie dlugo, chyba z 8 miesiecy i zaszlam od razu po usunieciu polipow w czasie hisyero. Lekarka powiedziala, ze to to bezpieczne badanie, jak sa polipy to moga utrudniac zajscie, a szkoda czasu w mojej sytuacji :)

Strawbelka, ja akurat kociara nie jestem, wole psy ;)
O nie, ja mialam ostatnia miesiaczke tyle co kot naplakal, a wczesniej lalo sie jak z kranu...ale histero mialam w pazdzierniku na poczatku i wszystko ok bylo, chyba bylo bo bylam w 2 polowie cyklu i moze nie zauwazyl lekarz, no ale lekarz dobry wiec by zauwazyl.
 
Strawbelka, polipy by lekarz na pewno zauwazyl wiec sie martw. Ja jej mowilam, ze ten okres mialam jakby nieco lepszy, ale to moze ze wzgledu na wino wiec powiedziala, ze jak najbardziej pic, bo winko ma wiele zalet :)
 
Nafoczka, zaczęłaś 12 tc!!!!! Gratulacje!!!!! A ja dziś 14 tc wg usg :-) Pięknie!!!!!!

Strawbelka, powtórz test pojutrze :-)

Witam Resztę Dziewcząt!
 
Nafoczka , Doris ja cie!!! Już tak daleko ja już skakałabym z radości że jestem bezpieczna z dzieciaczkiem dla mnie właśnie to pułap że od teraz będzie tylko dobrze :D Cieszę się i będę się trzymać waszych suwaczków jak nadziei że ja też będę :p

Arda i dobrze ,że masz szybko histero to ze staraniami będziesz również ze mną ;)
 
reklama
Do góry