reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Hehe tak schizy z odstawianiem lekow tez mam. Najgorzej bylo z encortonem- na 5 mg przeszlam jakos w 16 tyg, po tygodniu zeszlam na 2.5mg i calkowicie odstawilam w polowie 18 tyg.
A witaminy- zwlaszcza z grupy B bierzecie caly czas? Mi sie konczy opakowanie i nie wiem czy zamawiac kolejne skoro jade na Femibionie od poczatku...
 
reklama
Karpidlaczku moj gin jakby nie ja to by mi nie dal a tak to 12tylko stwierdzil ze do 12 tyg jest bezpieczna
ja lezakuje i czytam ksiazke,jutro bunt i do pracy nie ide
Wam sie ciagnie? hehe dla mnie roznia z Dors 10dni to wiecznosc :p ja mam 6tc
 
Nafoczka, ja to bym chciała gluco do końca ciazy, ale Boryczko nalega zeby odstawić w okolicach 23.

Portia a masz mutacje? Bo przy mutacjach podobno b12 metylowane to najlepiej całe zycie brac:)
 
Fondie, jak tam mialas monitoring, bo wspominalas cos o czwartku

właśnie przyszłam napisać bo sama nie wiem co myslec..poszłam dziś a gin powiedział, że nie urosło jajko w tym cyklu, że w poniedziałek było 14,5 a dziś lekko ponad 15, że sa różne czynniki które wpływaja na to (dodam, że dwa dni ostatnie były dosć nerwowe ale chyba nie az tak) kazał przyjść we wtorek i powiedział, że zobaczymy jak urośnie do 22 to da zastrzyk na pęknięcie a może byc tak, że w ogóle się wchłonie i nie będzie owulacji po prostu może byc tak, że nagle ruszy z kopyta i zaproponował mi stymulacje od następnego cyklu. Dodam, że tak samo miałam dwa cykle wstecz ale dostałm bromka i sie uregulowało w tamtym cyklu idealna owulka a teraz znow tak;/ co myslicie?wy miałyście stymulacje?
 
witajcie, w końcu mogę podzielić się informacjami o postępach przy staraniach. Odwiedziłam po raz drugi dr Suchanek i zaleciła encorton 15 mg na czczo i 5 w południe.

A bierzecie osłonową tabletkę przed encortonem bo nie dopytałam, ale z tego co czytałam w necie to chyba powinno się brać, więc wzięłam IPP, jak Wy stosujecie. No i oczywiście po 2 dniach stosowania leku odczuwam skutki uboczne, kawy już nie musze pić a jestem nerwowa jakbym wypłukała sobie cały magnez i niespała 2 noce. Boje się też że przytyję, dlatego czytałam o zamienniku niemieckim calcort słyszałyście coś o tym? prawdopodobnie nie ma tylu skutków ubocznych co encorton ale nie wiem czy przy naszych problemach też jest skuteczny, wolałabym nie eksperymentować, dlatego pytam Was bo z tego co czytam to wiecie więcej niż lekarze ;))

Pozostał jeszcze nierozwiązany problem z toczniem. Badałam krew już 3 razy i cały czas wynik niepewny. Dr zleciła abym wykonala te badania w gdańsku. Czy któreś z was też miała z tym problemy?

Aha no i oczywiście jakby tego było mało to robiłam cytologie i wyszły jakieś bakterie więc muszę jeszcze to skonsultować z lekarzem, jak długo się to leczy, ogólnie jak po 4 tyg NK spadną do 12 % to mam zielone światło ;)
 
witajcie, w końcu mogę podzielić się informacjami o postępach przy staraniach. Odwiedziłam po raz drugi dr Suchanek i zaleciła encorton 15 mg na czczo i 5 w południe.

A bierzecie osłonową tabletkę przed encortonem bo nie dopytałam, ale z tego co czytałam w necie to chyba powinno się brać, więc wzięłam IPP, jak Wy stosujecie. No i oczywiście po 2 dniach stosowania leku odczuwam skutki uboczne, kawy już nie musze pić a jestem nerwowa jakbym wypłukała sobie cały magnez i niespała 2 noce. Boje się też że przytyję, dlatego czytałam o zamienniku niemieckim calcort słyszałyście coś o tym? prawdopodobnie nie ma tylu skutków ubocznych co encorton ale nie wiem czy przy naszych problemach też jest skuteczny, wolałabym nie eksperymentować, dlatego pytam Was bo z tego co czytam to wiecie więcej niż lekarze ;))

Pozostał jeszcze nierozwiązany problem z toczniem. Badałam krew już 3 razy i cały czas wynik niepewny. Dr zleciła abym wykonala te badania w gdańsku. Czy któreś z was też miała z tym problemy?

Aha no i oczywiście jakby tego było mało to robiłam cytologie i wyszły jakieś bakterie więc muszę jeszcze to skonsultować z lekarzem, jak długo się to leczy, ogólnie jak po 4 tyg NK spadną do 12 % to mam zielone światło ;)
na co bierzesz ten encorton?
 
Lili czyli masz na razie ciągle brać encorton az nk spadną?.Ja biorę po śniadaniu bo naczczo eutyrox .Nic po sterydzie nie przytyłam tylko mi włosy w nosie urosły hehe.

Esperanza wreszcie czujesz mocne ruchy .Cudowne uczucie.Dla męża również .Pozdrawiam
 
reklama
Do góry