reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Esperanza,dziękuję,że pytasz :-)
Póki co to ustaliłam z lekarzem,że rodzimy naturalnie, chyba,że Maluch przekroczy 3,5 kg to wtedy będziemy rozważać cc. Czuję się dobrze, dziś rozpoczynam 37 tydzien :-) ciężko mi już...W nocy często nie śpię (jak dziś), chodzę ciągle siusiu,ale ogóle jest ok! Chciałabym już na święta być z Maleństwem w domku,ale znając życie po renowacji urodze między Świętami a Sylwkiem :-)
Ale u Ciebie ta ciąża leci, kurcze - już szkoła rodzenia :-) teraz Sie zleci! Cieszę się,że Twój Mąż taki przejęty, co będzie jak Maleństwo się urodzi? Czyste szaleństwo! :-) a Ty jak i gdzie w końcu rodzisz?

Enya, miło znów Cie tu tak często widzieć :-) a Twoja Basia to prawdziwe cudeńko :-)
Kruszka a jak tam u Was? Jak chłopaki? Julek pewnie rośnie jak na drozdzach? :-)

Pozdrawiam wszystkie staraczki i brzuchatki! Pamiętajcie,że to forum jest szczęśliwe! :-)
 
Fondie dawkowanie i skład masz na każdym opakowaniu. Od jednego producenta np trzeba było brać 3x1 a innego 2x2 ale czy to ma jakieś większe znaczenie to raczej nie. ..

Apolinko dziękuję za komplement w imieniu Basi:) Jest naszą mała przytulanka, uwielbia się wtulać i rozbraja mnie tym kompletnie.
Wiesz że ja jestem orędowniczką porodów SN i życzę Ci szybkiego porodu:D
 
Apolinka a wiesz, że ja w 37 urodziłam? ;))) trzymam mocno kciuki! a ty nogi juz poluzuj
Sykatynka po Tobie?
czy ma ktoś kontakt z Raptuskiem?

teraz napisze pełnym zdaniem i poprosze o wsparcie!
dołączyłam do grona "brudząco-plamiących", musze dotrwać do wizyty 1-go bo dopiero w pon. miałam, nie zsiwieć i nie umrzeć na zawał...
 
Dziewczyny ja też miałam brudzenia od lutki. Byłam na IP i nic nie znaleźli, ale patrzyli na mnie jak na wyłudzaczkę dodatkowego USG ;-)

Ja urodziłam pierwsze dziecko w 37 tc i nie powiem - mniejsze dziecko rodzi się o wiele łatwiej. Więc Apolinko, luzuj już powoli pośladki :-)

Nafoczka, musiałam wejść na forum, bo za chiny nie zajarzyłam, co do mnie napisałaś na FB. Myślałam, że już są bliźniaki, a Ty pytasz, czy mogą się jeszcze rozmnożyć :-D Ufff!

U nas wszystko dobrze, ale nie powiem - pospałabym. Niestety mój syn z tych typów imprezowych - po tatusiu ;-)

Coraz więcej szczęścia na tym forum, pozdrawiam Was wszystkie :*
 
Ewcia juz ci odpisałam na ile potrafiłam ;)

a ja biore raz lutke dowcipną raz pod język, od jednej planie a od drugiej wymiotuje ooo matko!

PS ile razy dziennie mozna jeść chleb z masłem?- pytanie retoryczne ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej
Nafoczka. To mi.się wydaje ze te plamienia od lutki. Ja wczoraj odstawilam na jeden dzień i było czysto. Dziś wzięłam.znów no i zobaczymy co będzie.
Ogólnie czuje się lepiej, na pewno lepiej niż 5,6 tc. Co prawda śmierdzą mi niektóre rzeczy, mdli mnie czasami, cycki bolą bardzo i sika w nocy dwa razy ale nie jest źle. W poniedziałek zaczynam 9 tc, mam nadzieję i wierzę w to, że skoro mam jeszcze takie objawy jak mam to moja Fasola rośnie sobie pięknie. Byle przeżyć jakoś ten tydzień do końca bo potem do piątkowej wizyty jakoś zleci, choć ja najchętniej chodziłam co.drugi dzień na usg dla spokojnosci
Nafoczka,,, jak u mnie leci teraz 8tc to u Ciebie 6 tc, tak?

Buziaki dla Wszystkich!!!
 
Do góry