reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Nie dali mi bo poród ładnie postepował i położne odradzily mi że może to zahamować poród. I tak szczerze mówiąc dla mnie ten ból po CC był gorszy od bólu porodowego i pomimo że byłam sporo nacieta ( rączka przy buzi + okręcenie pępowiną) wspominam mój poród wspaniale:)
 
reklama
Nafoczka Ty wariatko nasza :-* czekamy na resztę info :-)
Esperanza, położna ze szkoły rodzenia polecala ostatnio zaspe,a z kolei jedna z Dziewczyn mówiła,że ostatnio jej znajoma tam rodziła i nie była Zadowolona...więc to różnie jest, pewnie zależy na kogo się trafi...
 
Tak na Czarnowie ale musiałam stoczyć walkę żeby mnie nie pocięli:)
Leżałam tam 4 razy i chciałabym tam rodzić :) a to dziwne co piszesz, bo z doświadczenia znajomych wiem, że nie chcą robić CC ;) uparli się na Ciebie, a Ty się zbuntowałaś :D

Jak chcesz wstawić zdjęcie Basieńki to musisz nacisnąć ikonkę aparatu i następnie 'wygraj z galerii' :)
 
Wiesz ja jak leżałam tam wiele razy na Patologii w obecnej ciąży i mam takie obserwacje że na 7 porodów 4-5 to CC i na Czarnowie chętnie je robią. Ja byłam idealną kandydatka bo pierwsza CC, wcześniak, poronienia w wywiadzie. Jeszcze mi wąskie biodra wymyślili. Musiałam podpisać odmowę CC.
 
reklama
No popatrz Enya a moją znajomą z przegrodą w macicy meczyli SN, urodziła dziecia, ale łożyska już nie mogła i była łyżeczkowana. Jeśli mnie będzie kiedyś dane, to też chciałabym SN, choć ja wąskie biodra mam :(

Co do wklejania zdjęć, na samym dole macie pod postami napis 'Szybka odpowiedź' i po lewej stronie macir kółeczko z 'dziubkiem' do góry, klikacie na to kółeczko i wyświetla się duże okno. Na nim jest ikonka z aparatem klikacie na nią i wybieracie pierwszą opcję 'wybierz z galerii' czy jakoś tak, wybieracie i ładuje się zdjęcie, a później zatwierdzacie post i tyle :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry