reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Nafoczko, na razie tylko kciuki po cichu zaciskamy z Monia. Wiesz my rok temu tez w tym czasie bladziocha bysmy miały ale ja tak wcześnie nie testowalam ;) dopiero 19 lub 20 listopada :) masz wszystkie leki czy jeszcze czegos potrzebujesz?
Alusia, Ewa co u Was?
 
Ja na zatoki polecam Fixsin. To jest taka buteleczka z rureczką, bo której wlewa się roztwór soli i pod ciśnieniem aplikuje się do nosa ;) oczyszcza się w ten sposób zatoki i nos "ze skarbów" :) są dwa rodzaje dla dorosłych (większa buteleczka) i dla dzieci (mniejsza buteleczka). Ja mam ten dla dzieci :) na doz.pl byla ostatnio promocja :) a wygląda to tak
uploadfromtaptalk1446885814339.jpg
 

Załączniki

  • uploadfromtaptalk1446885814339.jpg
    uploadfromtaptalk1446885814339.jpg
    51,3 KB · Wyświetleń: 29
Nafoczko super !!! Trzymam kciuki&&&&
Plastulinko jeszcze ja jestem. Wizytę mam 3 grudnia bo wtedy jak się nie pochorujemy to drugie szczepienie będzie.
 
Aaaaa, nafoczka! Na choroby w ciazy polecam serie *spam*- kilka produktów tam masz! Bardzo skuteczne a całkowicie bezpieczne. Ja wlasnie ide po syrop bo mam katar!

To te inofemki z fluidkami zadziałały:)
Zaciskam mocno!
 
Nafoczka. Super!!!!! Może dołączysz do mnie :-). Kiedy powtarzasz betę? Ja właśnie wróciłam z laboratorium i czekam na wynik. Pewnie będzie za 3-4 h. Zwariuję do tego czasu :-S
 
Na zatoki niezawodny jest czosnek. Zabek obrać, owinąć np w gaze i włożyć do dziurki w nosie wiem brzmi dziwnie ale działa :) w ciąży stosowałam z powodzeniem
 
Nafoczka moja pierwsza beta wynosiła 3,5. A w laboratorium była norma ze brak ciazy do 1 a ciaza od 5. Trzymam wszystko co sie da za ładny przyrost:)
a masz wszystkie leki? Swoją droga tyle stymulowanych cykli p a duza szansa ze jak rozumiem ten naturalny bedzie szczęśliwy? Dbaj o siebie Kochana i odpoczywaj, zeby choróbsko przepędzić:)
 
Nafoczka, kochana! Trzymam mocno kciuki! Tzn nie Puszczam ich, bo od dawna je trzymam :-) jak Synus?
Fondie, ja tak miałam,że pierwszy raz na zelaznym zestawie mi się nie udało. Kolejny raz do zestawu Dołączyłem glukophage i dietę, ale czy to ppskutkowalo, nie wiem? Czułam wewnętrznie,że muszę Jeszcze raz spróbować i się udało. Dziś jestem w 34 tyg :-)
Zula...wszystkie co Najlepsze dla Twoich Roczniakow, a Przede wszystkich zdrówka! :-*
Doris- gratuluję i też zaciskam kciuki! Będzie dobrze!
Ale się cieszę Dziewczyny,że coraz więcej z Nas nosi pod serduszkiem swoje upragnione Szczęście:-) jakby nie było to forum jest szczęśliwe<3!! :-)
 
reklama
kocham Was wszystkie!!! ;* ja to taki strasznie uczuciowy duszek jestem :-)
co ja mam wam powiedzieć? boje się strasznie co będzie, głównie ze wzgledu na samopoczucie. Czuje się ogólnie słabo, poce się i mam nieco zatkane uszy. Staram się odpoczywać. *spam* syrop mam i syrop z cebuli i czosnku pije, wodą morską/solą fizjologiczną płucze nos i chyba tyle. Na dzień dzisiejszy mam też leki zabezpieczone, (nawet sama zastrzyk robilam, a myślałam, ze nie dam rady). Z biegiem czasu potrzebne będzie wszystko ale tylko to- co wam juz nie jest potrzebne i pewnie metka lub gluko bedzie mi potrzebne bo tego to wiem, że nie wykombinuje.
Chciałam bete powtórzyć we wtorek 13dpo i piątek 16dpo, może być? tak żeby na sobote mieć wyniki i skoczyć do doktorka- i z tym też mam problem bo moge przyjść tylko jak na monitoring bo zapisy do niego dopiero po 10.01!!! a na kiedy nie wiadomo- porażka! trzeba pewnie bedzie się pożegnać...
Wiem, że szybko zrobilam badanie ale rodzinna wysylała mnie na RTG zatok i musiałam wiedzieć czy cos jest na rzeczy, no to wiem i siwieje ;)
 
Do góry