reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Mam wynik bety :-)
przedwczoraj 2326
dzisiaj 4838 :-)

wynik w normie (ale oczywiście już mam nerwy, bo poprzedni przyrost był 140 % po 48h a teraz 104 % po 48h .......hmmmm:sorry:)
 
reklama
Nafoczka, wchodzę na chwilkę z ciekawości a tu takie newsy! Trzymam kciuki żeby przy następnym badaniu beta już była wysoka! :)
Doris, u ciebie też super! Kochana tempo wzrostu bety nie musi być non stop takie same, zresztą teraz chyba możesz już bety nie badać, teraz to już raczej usg...
 
Nafoczka idź jak na monitoring, jak sie dowie ze jesteś w ciazy to Cię jakoś moze pozapisuje albo chociaż poleci do kogo możesz isc. A to jest ten lekarz do ktorego masz tak daleko?
Doris super wynik, gratulacje. Zapisałas sie juz jakoś do lekarza?
Ale fajny początek weekendu:)
 
tak, Kinga to ten co mam daleko jechać ale chciałabym chociaż raz sie z nim spotkać żeby omówić co dalej, a może faktycznie poleci kogoś z okolicy
 
Doris. Betka super.Już się nie martw bo jest bardzo dobrze.

Nafoczka ale fajnie .Jakie dawki encortonu masz? Kuruj się, żeby ci to przeziębienie szybko przeszło.
 
Doris, super! Piekna betka :)

Nafoczka, aaaaa, brawo :D nastepna do kolekcji hehe. Zrobilas szybko test wiec beta ma prawo byc niska, teraz czekamy z Toba na przyrost :)

Oj szczesliwege to forum :) oby tak dalej.
 
reklama
Witajcie dziewczyny, ale się tu dzieje!
Doris - gratulacje, super beta! A w którym dniu po owu zorientowałaś się, że coś jest, kiedy wyszedł test?
Nafoczka - będzie dobrze, 23dc - to się dopiero zaczyna, beta będzie rosła! Mi na gardło pomaga płukanie szałwią, mocny napar 2-3 torebki na pół szklanki (letni) i często ale mały łyk po płukaniu wypluwam, a jak ostygnie to na 5s do mikrofali lub trochę gorącej wody, żeby nie całkiem zimne to było. Kuruj się.
Plastulina, Martaha - a ja? Chyba już zawsze będę się starać... nawet po 60-tce...
 
Do góry