reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Ovli mam synka 7 letniego, przed nim poroniłam w 12 tyg. Po udanej ciąży już 4 razy poroniłam
Ania jak to dobrze że te badania wyszły Ci tak dobrze, teraz będziesz już spokojna.
 
reklama
Dziewczyny byłam dzisiaj na usg.Chciałam zrobić monitoring owu żeby zobaczyć czy wszystko ok.No i dzisiaj jest 14 dzień cyklu.
Pęcherzyk jeszcze nie pękł.Tylko jakiś mały taki mi się wydaje na ten 14 dzień bo ma 18 mm.Co dziwne ból owulacyjny miałam wczoraj i myślałam że jest wtedy jak pęcherzyk pęka i płyn się wylewa.A to wcale nie prawda bo mój jeszcze nie pękł
o.No i co myślicie dziewczyny o tym?
Jakie wielkości mają wasze pęcherzyki.Może z moimi jest coś nie tak i dlatego te poronienia?
 
susana, mnie pobolewają jajniki jeszcze przed owu także to chyba nic dziwnego, może jeszcze ten właściwy ból owulacyjny się pojawi? Może u Ciebie owu jest później i dlatego pęcherzyk nieco mniejszy. Ja swoich wymiorów nie pamiętam niestety. Mnie w czasie minitoringu lekarka szturchała pęchrzyk i na tej podstawie mówiła kiedy mniej więcej pęknie.
 
Hej dziewczynki :)

Gratuluję roczków i udanych wizyt ;)

Któraś z Was pytała czy wybrałam już lekarza. Hmm...chyba tak, umówię się do dr. Wilczyńskiego, jak powie że jestem beznadziejnym przypadkiem, to pomocy będę szukać dalej ;)

Co do pęcherzyków to moje miały przed pęknięciem 21mm-23mm w tym przedziale :)

Ale u mnie dziś smutno za oknem :( szaro, buro i ponuro...
 
Susana- u mnie w szczęśliwym cyklu lekarka powiedziała, że ten cykl będzie najprawdopodobniej bezowulacyjny jak byłam na monitoringu. Jeszcze pamiętam jak się tu dziewczynom żaliłam:) Jedynym badaniem żeby sprawdzić czy owulacja była czy nie jest zbadanie progestoronu jeśli dobrze pamiętam 7 dni przed okresem, problem z tą metodą jest taki, że trzeba wiedzieć kiedy przyjdzie:p
Co do wpływu wielkości pęcherzyków na poronienie, jak zaszłam w tą ciążę pytałam o to 3 lekarzy bo bardzo się bałam, że właśnie te moje pęcherzyki takie kaprawe były i może przez to znów poronię. Wszyscy powiedzieli, że jak już zaszłam w ciąże to ta wielkość nie ma znaczenia, bo jakby były za małe to bym nie zaszła i tyle. Kiedyś chodziłam do lekarza, który uważał że to ma znaczenie ale nie byłam z niego zadowolona i zrezygnowałam (strasznie naciągał na kasę a nic z tego nie wychodziło)
 
Arda ,Kinga dzięki .Najbardziej się bałam o to że owu była wczoraj a mojego męża głowa bolała i miał focha nic nie było.Było przedwczoraj i pół nocy myślałam czy te jego kamikadze przeżyją do wczorajszej owu.Dzisiaj się okazuje że pęcherzyk nie pękł więc może jeszcze mam chwile czasu jak ma 18 mm i zdążę się bzyknąć wieczorem zanim pęknie.
Boże ale my mamy przerąbane.Ani spontanu ani romansu wszystko na czas.Tak swoją drogą to faceci też mają z nami krzyż pański.
 
Susana to jak twojego m. bolała głowa to ja ostatnio widziałam taki kominsowy kawał w gazecie:

Mąż mówi do żony:
"ja wiem kochanie, ze Cie boli głowa ale pamietaj, dostaniesz za to 500 zł" :-D
 
reklama
Cześć Wam Wszystkim:-) Co do tego czy jestem spokojna to z jednej strony jestem, a z drugiej to schizuje przed połówkowym, że może wyjść coś nie tak. Modle się żeby wszystko było dobrze i z tymi nereczkami u małego żeby było dobrze i z wszystkim innym.
 
Do góry