reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

AgnieszkaP ja tez miałam 3 tyg temu usowanią przegrodę ale poszłam do domu tego samego dnia , brzuch bolał mnie na drugi dzien po histeroskopi . Powiedz czy ty masz już dzieci ?
 
reklama
Kluskowa Mamo, bardzo dziękuję za kciuki! :* Mam nadzieję, że te moje tragiczne początki są zwiastunem pięknego zakończenia.

Nafoczka - ja też słyszałam, że laparoskopia zmniejsza AMH. Dobrze się więc nad tym zastanowić. I ja nie rozumiem czemu, skoro jesteś drożna, zdaniem doktorka nie powinnaś robić inseminacji. Naprawdę wolisz odpuścić niż spróbować tego?

Ewcia - idealnie homocysteina powinna być na poziomie 5, ale jeśli zamierzasz brać metylowane formy witamin to jeszcze trochę spadnie.

Kinga - hop hop

A my dziś zaczynamy 20 tc. Jej... ale ten czas mi się ciągnie. I czuję coś w brzuszku, ale dalej nie wiem czy to bobo czy jelita. Chyba potrzebuję czegoś bardziej spektakularnego :-D
 
Esperanza to dzidziuś nie jelita .Tak jak pisałaś wcześniej , pewnie przez łożysko na ścianie przedniej słabiej odczuwasz ruchy.W 26 tygodniu ciąży dzidziuś już fikołki fika.Wtedy jest to bardzo spektakularne bo widać na zewnątrz jak cały brzuch faluje.Niezapomniane uczucie .Oby ci szybko zleciało do tego czasu
 
Hej piękne. Chyba jednak to krwawienie które było 26-30 października to miesiaczka . Czuję dziś bolace jajniki i mam plodny sluz . Czyli pewnie nie zrobię żadnych badań u Dubrawskiego.
Nie wiem jak się przygotować na wizytę jutro. Myślicie że standardowo będzie wykład czy może zlituje się nade mną?
Mała czarna- umowilas się do Dubrawskiego?
Esperanza- kluseczka powoli zaczyna dawać o sobie znać.
Nafoczko- kiedy testujesz? Trzymam kciukasy
 
Esperanza, dziękuję za informację.
Sugerowałam się podanymi normami.
A te witaminy metylowane, to jakie?
I kwas też czytałam, że jest w tej postaci? Obawiam się, że mój gin.zbyt dużo informacji mi nie przekaże.

Jeszcze wspomnę o podejrzeniu macicy dwuroznej...

Obawiam się, że zanim zaczniemy się starać, to minie spooooro czasu... :-(
 
Esperanza dopóki nie pojade do lekarza to rozważam różne warianty i ten z laparoskopią nie szczególnie przypadł mi do gustu ale taka była propozycja. AMH nie mialam jakieś mega 3,9 ale sadze, że teraz mogę mieć mniejsze bo badanie robilam przed stymulacją, a stymulację mialam przez pół roku...

Co do bety hmmm to wstyd się przyznać ale ja dopiero dzieki wam zaczęłam na to zwracać uwage, nigdy wcześniej lekarka nie kazała mi robić, dopiero ten obecny lekarz ale... jak na razie robiłam raz, niestety nie wypowiem sie szerzej

Ewcia metylowe formy to wit. B6, B12 i kwas, najczęściej zamawiamy na iherb
 
Hej,

Ile dobrych wieści:)
Aniu –super!

Gosiu- wspaniale,że kolejna udana wizyta za Tobą:) Co do encortonu najważniejsze aby odstawiać go stopniowo. Ja zaczęłam odstawiać w 12 tygodniu od 2 tygodni odstawiłam całkowicie i wszystko jest ok, więc mam nadzieję, że jak coś by się miało dziać to już by wyszło.
Karpidlak- w końcu możesz odetchnąćJ Super, że tak szybko miałaś wyniki.

Esperanza –dobrze, że choróbsko już się skończyło. Męczące jest to , że ciągle coś się nas czepia:/ Ale Ci fajnie, już zaraz będziesz po połówkowym:)

Nafoczka, Susana, Arda - kciuki zaciśnięte za udane starania i testowanie.

Ja dziś byłam u Maliny, ale na zwykłej wizycie bez usg więc bez jakiejś ekscytacji;) W każdym razie jestem zadowolona od paru dni żadnych plamień nie mam i dzisiejsza wizyta bardzo pozytywna Pan Profesor powiedział, że najgorsze już za mną teraz będzie z górki i mam się nie martwić. Przy badaniach połówkowych mam zrobić jeszcze mnóstwo badań krwi i jeśli wszystko dobrze wyjdzie to potem już rzadziej wizyty. A no i mam odstawić duphaston.
 
kinga, super, że Malina Cię uspokoił, faktycznie już jest ten spokojniejszy czas dla Was więc trzeba zacząć porządnie się cieszyć :)

nafoczka, podłączam się pod pytanie plastulinki - kiedy testujesz?
 
reklama
Ja chodziłam do katolickiej ginki (swoją drogą poleciłabym każdemu bez takich skomplikowanych rpzypadłości jak nasze) i tam mi proponowali kurs naprotechnologii, żeby się zorientowac jak działa moje ciało. Ale spasowałam, bo ja po sluzie i bólu owulacyjnym umiem oszacować kiedy przyjdzie @ - tyle mi starczy w ramach starań o dzidziusia, a jako metodę antykoncepcyjną tego nie traktuję. Jednak za duzy wpływ np. chorob, stresu itd.
 
Do góry