reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Byłam dzis u Jerzak i jak zwykle podniosła mi ciśnienie. Ostatni raz byłam w 6 tygodniu i oczywiscie pwoiedziala, że jezeli chce u niej prowadzić ciąże to mam chodzic regularnie. Mało tego- kazała mi wybrac u kogo chce prowadzić ciąże (albo ona albo Boryczko).
Nawet mnie nie zbadała. Zaczela przepisywać wyniki badan do książeczki ciazy i sie pomyliła. Wszystko pokreśliła, a w ty h rubrykach przecież jest tak mało miejsca...
Skrytykowała mnie dlaczego nie zrobiłam testu Pappa, bo poziom białka Pappa moze świadczyć od późniejszym porodzie przedwszecznym lub odklejaniem łożyska.
Nie powiedziała nic o dalszych planach. Wypisała receptę i tyle.
Mam teraz pytanie: czy sa na forum dziewczyny, które cała ciąże u niej prowadziły?
Jak to było u Was np z metformina?do końca bralyscie?
Nie wyobrażam sobie u niej prowadzić ciazy np dlatego, ze nigdy nie bada palpacyjnie.
Pomożecie?
 
reklama
Karpidlak, oj nieładnie się zachowała Jerzakowa. Nie ma się prowadzić ciąży bez badań kurcze, a sama ich nie robi....Ja mam plan prowadzić ciążę u innego lekarza niż u tej babki od immunologi, doskonale o tym wie i nie widzi problemu. Wręcz powiedziała, że jakby mnie coś niepokoiło to mam dzwonić czy mailować.

susana, ja Acard tak biorę od dłuższego czasu. Już mi trzech lekarzy powiedziało, że mam sobie robić przerwę na @, bo wtedy krwawienie jest mniejsze. A co do Clexane. Wcześniej brałam od trzeciego dnia po owu, a teraz mam brac od 10 dc, żeby macica była ładnie ukrwiona jeszcze przed zjawieniem się lokatora ;) A fraxi nie brałam nigdy nie wiem...
 
Arda już się przestraszyłam że czekasz z tym acardem.Ja też wezmę heparynę od 10 dc.Najwyżej wykupię na 100 % bez ryczałtu.
 
No tak naukowiec.Tylko trochę milszy ten naukowiec mógłby być dla ciebie .Bo kobiet w ciąży i w dodatku zagrożonej nie wolno denerwować .- Trzeba jej tak było powiedzieć tej oschłej babie
 
Ja właśnie dlatego nie zdecydowałam sie na Jerzak, jak czytałam opinie dziewczyn z forum jaka z niej "sympatyczna" kobieta stwierdziłam ze stresu w ciazy to mi i tak na pewno starczy.
Co do testu pappa- mi właśnie wyszło niskie białko pappa, rzeczywiście wtedy jet ryzyko przedwczesnego porodu ale przepisuje sie na to acard i clexane, my i tak to bierzemy wiec nawet jakbyś zrobiła test i to białko wyszło by niskie nic by to nie zmieniło... No i wtedy przy usg dokładniej sprawdza sie lozysko, ale jak chodzisz na usg do Hameli to jesli cos by było nie tak na pewno to wyłapie, wiec chyba nic dodatkowego ten test by nie wniósł.
A mówiła cos o tym złym posiewie co Ci wyszedł?
 
Kinga- dokładnie. Mam jej dość i jej humorów. Zeby tylko tu sie odezwała jakaś ciężarówka, ktora brała metformine i nie wiem czy odstawiać czy brac do końca.
A, no to mogła sobie oszczędzić tego komentarza o Pappie. Nic więcej i tak sie chyba nie dałoby zrobić.
Wczoraj przesłałam wynik do Boryczko i mowi, ze bakterii jest bardzo mało. Mam powtórzyć badanie, bo moze złe pobrałam próbkę.
Dzis zaniosłam nowa.
 
reklama
Do góry