reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porodówki w Szczecinie i okolicach

dziewczyny ja mam termin na styczen 2014 ale juz zastanawaim sie gdzie rodzic synka , bardzo cchcialabym w zdrojach i nie widze tu negatywnych komentarzy chyba prosze o szczegolowa odpowiedz o tym szpitalu jak by byla ktoras mama ostatnio tam rodzaca ?
czy za porod rodzinny trzeba placic co trzeba miec dla dziecka i jak tam opieka nad mama i maluszkiem po porodzie ? i czy wgl nei robia problemów zeby kobieta rodzila z partnerem>
pierwsza corke rodzilam na pomorzanach i bylo ok ale bardzo ciasne te sale , lezalysmy w 3 i lazienki dlaeko od sali, skoro mam wybur to chyba zdecuduje sie na zdroje a przepychu chyba rodzacy w styczniu nie powinno byc? wiem ze swiezo po otwarciu nei mozna bylo sie tam dostac ale teraz nei ma chyba juz szalu?
 
reklama
Najlepiej pojedź sobie do szpitala w odwiedziny, zobaczysz jak to wygląda :) Wiadomo, zdania są podzielone, ile babek tyle opinii :)
 
Moja kuzynka leży już drugi tydzień na patologii ciąży i od pierwszego dnia jest zachwycona szpitalem w Zdrojach. Każdego lekarza chwali, wszystką jej cierpliwie tłumaczą, pielęgniarki i położne też bardzo miłe, co sama zauważyłam.
Ja wprawdzie drugiego dziecka w najbliższym czasie nie planuję, ale jak już przyjdzie czas o zdecyduję się na Zdroje.
Jedyny minus to chyba więcej chętnych niż miejsc w szpitalu
 
dziewczyny ja mam termin na styczen 2014 ale juz zastanawaim sie gdzie rodzic synka , bardzo cchcialabym w zdrojach i nie widze tu negatywnych komentarzy chyba prosze o szczegolowa odpowiedz o tym szpitalu jak by byla ktoras mama ostatnio tam rodzaca ?
czy za porod rodzinny trzeba placic co trzeba miec dla dziecka i jak tam opieka nad mama i maluszkiem po porodzie ? i czy wgl nei robia problemów zeby kobieta rodzila z partnerem>
pierwsza corke rodzilam na pomorzanach i bylo ok ale bardzo ciasne te sale , lezalysmy w 3 i lazienki dlaeko od sali, skoro mam wybur to chyba zdecuduje sie na zdroje a przepychu chyba rodzacy w styczniu nie powinno byc? wiem ze swiezo po otwarciu nei mozna bylo sie tam dostac ale teraz nei ma chyba juz szalu?

W Zdrojach szał jest nadal - mnóstwo ludzi :)
 
witam :)

ja mam termin na końcówkę października i też zastanawiam się nad szpitalem wojskowym :-)
to moje pierwsze dziecko i nie ukrywam że przeraża mnie brak możliwości znieczulenia z-o bo nie mam pojęcia jak będę sobie radzić z bólem.
Ostatnio rodziły tam 2 znajome jedna cc druga sn i obie zachwycone więc chyba zdecyduje się na wojskowy
Dzięki za wszystkie opinie
 
ja ze zniecuzlenia korzystac napewno nei bede jest ten cien , ze moze sie cos ztac pierwsza córke rodzilam bez zadnego znieczulenia ;) i chyba wybiore zdroje dziekiuje dziewczyny jak ktoras jeszcze chetna cos o zdrojach to bylabym wdzieczna i czy ktoras wie czy trzeba zaplacic za poród rodzinny tam ;)
 
witam :)

ja mam termin na końcówkę października i też zastanawiam się nad szpitalem wojskowym :-)
to moje pierwsze dziecko i nie ukrywam że przeraża mnie brak możliwości znieczulenia z-o bo nie mam pojęcia jak będę sobie radzić z bólem.
Ostatnio rodziły tam 2 znajome jedna cc druga sn i obie zachwycone więc chyba zdecyduje się na wojskowy
Dzięki za wszystkie opinie

Z tego co wiem nigdzie się nie pchają do sn z zzo, bo po nim należy leżeć, żeby sobie nie zaszkodzić i wykluczyć powikłania. Po porodzie sn wątpię, że wytrzymasz. Ja polecę Wojskowy każdemu, na prawdę opieka super.



Co do Zdroi...rodziły tam ostatnio trzy znajome wszystkie niezadowolone - podobno zbyt mało personelu na tyle rodzących, jak jest cc to zostaje jedna położna na bloku i dogląda tych kilku rodzących - zdarza im się urodzić do łóżka (?!)
Za to znam jedną zachwyconą, bo męża do cc wpuścili.
 
moja kolezanka urodzila ostatnio w wojskowym, drugia córke z pierwszej byla zadowolona a z tego porodu mówi ze masakra a sie polaszczyla na to ze bedzie sama w pokoju, niedosyc ze jej chcialy zrobic masaz szyjki bez jeje zgody to jeszcze przyszly sobie w tipsach na badanie rozwarcia, mowi ze ja jedna tak zadrapala ze miala ja ochote zabic, i trafila na strasznei nie mily personel. wiem to moze sie zdazyc w kazdym szpitalu ale te tipsy mnie rozwaliły.
 
reklama
A moja koleżanka, która rodziła w Zdrojach, miała nieprzyjemny incydent. Położnej podczas przyjmowania porodu dziecko wyślizgnęło się z ręki. Całe szczęście złapała je w locie - plus za refleks. Ale ja już podziękuje za coś takiego. Dla mnie Zdroje to tylko "ładne opakowanie". Wszystko nowe, piękne, świeże. Ale czy my tam przyjeżdżamy rodzić czy mieszkać? Dla mnie liczy się personel, opieka nad Mamą i Dzieckiem, a nie to czy łazienkę mam przy pokoju. Dwie czy trzy doby to nie wieczność Kochane Przyszłe Mamy.
 
Do góry