reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porodówki w Szczecinie i okolicach

reklama
Beti22, obecnie to badanie jest całkiem normalne w ciąży, wielu lekarzy (na szczęście) je zaleca. Ja robiłam w zeszłym tygodniu, i jeśli pójdziesz do sanepidu na ul. Wojska Polskiego 160 (przy stacji epidemilogicznej) badanie zrobisz anonimmowo i bezpłatnie. otwarte jest w poniedziałek i środę od 15,15 do 19,15 oraz w piątki od 15,15 do 17.00. Na wynika czeka się 3 dni i odbiera osobiście w tym samym miejscu.
Pozdrawiam
 
Beti22, obecnie to badanie jest całkiem normalne w ciąży, wielu lekarzy (na szczęście) je zaleca. Ja robiłam w zeszłym tygodniu, i jeśli pójdziesz do sanepidu na ul. Wojska Polskiego 160 (przy stacji epidemilogicznej) badanie zrobisz anonimmowo i bezpłatnie. otwarte jest w poniedziałek i środę od 15,15 do 19,15 oraz w piątki od 15,15 do 17.00. Na wynika czeka się 3 dni i odbiera osobiście w tym samym miejscu.
Pozdrawiam

Dziękuje bardzo za informacje:)Gdzies wyczytałam ze w Szczecinie na ul Energetyków robią te badania ale to dosc dlaeko ode mnie dlatego dziekuje ze dałas namiar na Wojska Polskiego.Ale wynik normalnie sie dostaje na karteczce zeby miec dla lekarza,mimo tego ze nazywa sie to anonimowo?
 
Ja rodziłam na Pomorzanach (cc), chciałam w Zdrojach ale tak się ułożyło, że Pomorzany. Warunki oczywiście bez porównania ze Zdrojami ale podejście lekarzy, a przede wszystkim położnych, rewelacyjne. Początkowo kręciłam nosem ale w gruncie rzeczy byłam potem zadowolona z tego, że przyszło mi rodzić akurat tam.
 
cześć dziewuszki, czy któraś się orientuje jak teraz jest w zdrojach z porodówka jak warunki itp.
Czy można przyjechać gdy zacznie się poród czy lepiej wcześniej jakoś ugadać się ze chce się tam rodzic, bo kurcze słyszałam ze z kwitkiem odsyłają taki tam "ruch" zaraz zaczynam 6 miesiąc i zaczynam rozglądać się za szpitalem w którym rodzic, a możne jakiś inny polecacie ?

Dodam ze ciąża zagrożona dlatego o zdrojach myślę ze względu na oddział dla wcześniaków
 
Witam,ja
się zdecydowałam na Police, moja pani doktor tez tam pracuje, wolę ja mieć przy sobie.
Niestety na Pomorzanach nie popisali się, w lipcu 2011 zostałam tam skierowana w 8tc z plamieniem, nie dość, że nie umiały mi na izbie przyjęć zrobić USG, tak gmerały, że dostałam poważnego krwotoku, w ostateczności poroniłam... Tłumaczyłam pielęgniarce, że nagle przestały mnie boleć piersi i dolegliwości zniknęły, a ona tylko kiwała głową i powiedziała "już poszło", generalnie nie polecam.
 
cześć, ja rodziłam na zdrojach we wrześniu był to poród naturalny. Do szpitala przyjechałam o 22.30 i zajełam ostatnie łóżko na porodówce. Trafiłam na salę z tym najnowszym łóżkiem w kształcie kuli, jednak później przeszłam na salę z normalnym łóżkiem bo dla mnie było ono niewygodne. Po przyjęciu zbadano mnie nie izbie przyjęć zrobili usg trafiłam na młodą panią doktor ale bardzo miła, położne na izbie troche zaspane więc nie były jakoś wylewne. Jednak muszę powiedzieć że już na porodówce trafiłam na bardzo miłą położną. Nie wiem jak tam położne mają zmiany bo trafiłam na dwie zmiany lekarzy a położna była ta sama do końca. Rodziłam z mężem więc mogę powiedzieć że nikt nam nie przeszkadzał położne zaglądały do mnie tak żeby nam nie przeszkadzać. Sale porodowe są jednoosobowe i poporodowe 2 osobowe. Poród wspominam bardzo dobrze jedynie co bardzo źle pamętam to doktor która mnie czyściła i zszywała po porodzie znieczulenie nie zaczeło działać a ta mi wbiła już tą igłę ale tak to jest ok. Po porodzie córeczka została od razu przystawiona do piersi po ok godzinie zabrali ją na badania. W zdrojach stawiają na to by dziecko było tylko przy matce, więc nie ma co liczyć że po ciężkim porodzie panie położne zajmą się dzieckiem a my chwile pośpimy, choć w pierwszą noc poszłam do położnych spytać czy mogę zostawić na chwilkę córkę bo już ledwo stałam na nogach i nie było jakiegoś problemu. Opieka dla wcześniaków i dzieci urodzonych z wadami myślę że jest bardzo dobra leżała ze mną dziewczyna która urodzziłam maleństwo w 26 tyg.! Po porodzie naturalnym jak wszystko jest ok wypuszczają do domu po 48 godzinach. Jednak trzeba dobrze trafić żeby was przyjeli. Urodziłam córkę o 9.30 a na izbie czekało 15 osób na wolne łóżko!! Mnie na położnictwo przenieśli dopiero o 15 bo nie było wolnych miejsc. Ogólnie oceniam zdroje bardzo dobrze fachowa opieka, położne widać że przykładają się do roboty jakbym miała rodzić drugie dziecko też bym tam pojechałam. Pozdrawiam
 
reklama
Ja słyszałam pozytywne opinie o szpitalu w Policach. Podobno świetne warunki.
ja osobiście zastanawiam się nad Policami i Zdrojami, lecz bardziej nakierowana jestem na te Police jednak.
Jeszcze do lipca mam czas, także będę zbierała info :)
 
Do góry