reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porodówki w Szczecinie i okolicach

Aha, rodziłam 11 lipca więc wszytko bardzo aktualne i świeże.
Łóżko na sali po-porodwej wysokie, co pewnie kobietom po porodzie naturalnym bardzo by utrudniało wstawanie i siadanie, ale dla mnie, po cesarce, to było ogromne ułatwienie.
W razie jakichś pytań, chętnie odpowiem.
 
reklama
PÓŁNOCNY WIATR- w Pasewalku rodziłam swoje pierwsze dziecko (początkowo celowałam pomorzany albo wojskowy) i teraz przy drugiej ciąży też wybiorę ten szpital.Polecam go w 100%.cofnij kilka stron tam są opisy pasewalku, nawet jednej z dziewczyn wysyłałam zdjęcia z tamtejszego oddziału.Tylko dla polek jeden podstawowy wymóg-jak nie masz tamtejszego ubezpieczenia to musisz zapłacić.mojego męża szefowa płaciła i też jest zadowolona ale są sposoby na zdobycie ubezpieczenia
 
hej Iwona mam pytanie dot. kliniki w schwedt -tam faktycznie jest polski personel? mieszkam niedaleko bo w chojnie i biore powaznie pod uwagę zdroje i schwedt. jakie są koszty i z kim najlepiej rozmawiac , pamietasz jeszcze? :)
 
hej
a ja własie 30 wrzesnia urodziłam synka na pomorzanach, i powiem ze naprawde jestem zadowolona, cały personel miły, połozne pierwsza klasa, sale po porodzie miałam 2 osobową z łazienka, lekarze bardzo mili i kompetentni, nie wiem na prawde dlaczego wszyscy narzekaja na pomorzany, to juz moje drugie dziecko tam urodzone,
 
Gratulacje:) w końcu jakaś odmiana?:) synek,,,,:)

kaoru ja narzekałam bo przez tych lekarzy i zwlekanie z decyzja o cerasce moj straszy urodził się majac tylko 2 punkty apgar...
No i musiałam miec odzielna sale na cesarke (nie ta co zwykle bo miałam kiedys żółtaczke typu B)
a okazalo się ze wcale nie była przygotowana nawet rekawiczek nie było.

Może się i pozmieniało ale stracha o dziecko i czekanie kilka minut na pierwszy krzyk dziecka tego sie nie zapomnina,,,,
dlatego drugie urodzilos ie w Policach i nie żaluje:)
 
aniołekk pewnie ze dziecko najwzniejsze, ja urodziłam bardzo szybko bo od pierwszych skurczy do porodu tylko 3 godz, a sam poród 15min wiec róznie to bywa, a faktycznie na pomorzanach cesarek nie bardzo chca robic,
tak synek mi sie urodzil 3380g i 54 cm
 
hej, leżałam na pomorzanach 4 dni, ze względu na regularne skurcze i małowodzie. Okazało się że mój dzidź jest ustawiony miednicowo, i dla pierwiastek jest to wskazanie do CC.

Wczoraj byłam na kontroli AFI i usłyszałam, że mam się zgłosić jak zaczną się skurcze, lub w terminie porodu ;/

WTF?? Przy ustawieniu miednicowym?? CZEKAĆ DO skurczy ?? NIe rozumiem tego kompletnie. Może możecie mi poradzić jakąś kompetentną poradnie położniczą, zadzwoniłabym i upewniła się, że w tej sytuacji nie jest potrzebne skierowanie?

Dodam, że obecnie mam 8AFI wód i 3cm szyjki, więc tragedii nie ma, ale w każdej chwili może się zacząć akcja ( wczoraj odstawiłam Fenoterol).
 
Julianna ja też tego nie rozumiem, że przy ułożeniu miednicowym każą Ci czekać do terminu porodu. W mojej pierwszej ciąży synek był właśnie tak ułożony i mój ginekolog wypisał mi skierowanie na cc, na które miałam stawić sie w szpitalu tydzień przed planowanym terminem porodu. Ja rodziłam w Zdrojach. Podobnie było za drugim razem, tyle że powodem kolejnej cc był fakt, że pierwszy poród odbył się przez cc. Tak samo jak za pierwszym razem, kiedy poszłam do szpitala ze skierowaniem wyznaczyli mi termin cięcia tydzień przed planowanym terminem porodu (również w szpitalu w Zdrojach).
 
reklama
W policah jak 2 raz rodziałam rok temu było tak
Mam termin na dziś
Chce pani rodzic naturalnie
Nie
Dlaczego
Bo była bardzo skomplikowany poród za 1 razem
To Pani nie chce
to przyjmujemy Pania i robimy cc
pasuje?>
pasuje...

Koniec.,..
 
Do góry