reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poród w Żeromskim

Gratulacje nussa. :-) Czekamy na wieści z porodówki. Widzę że jesteś następna po cc! To jakaś plaga cesarek w ostatnim czasie. Ale skoro polecasz szpital to chyba nie było aż tak tragicznie. Najważniejsze, że jesteście już razem w domku:happy: super:happy: pozdrawiam
 
reklama
Nussa, gratuluje!! Super, ze tulisz juz swojego Maluszka :-)
Ja dopiero jutro atakuje porodowke z oksy... Trzymajcie prosze kciuki!
 
Upały masakra, tyle rzeczy chciałoby się zrobić a tu człowiek wstanie przejdzie do kuchni i jakby maraton przebiegł tak się leje po gaciach. Teraz piszę do Was i się pocę - oszaleć można. ma_gdzia może schłodź nóżki w zimnej wodzie to powinno przynieść jakieś ukojenie

Evvella no mam tak samo! przejscie do drugiego pokoju to niezle wyzwanie...nawet jak leże to się pocę;-)

Yyyy a co to "tens" jest bo pierwsze słyszę ??

to taka przezskórna stymulacja nerwów (takie plytki przykladasz do bolącego miejsca np. podczas bóli lędzwiowo krzyżowych podczas porodu i one wysyłają impulsy elektryczne łagodząc doznania (podobno) tu poczytasz wiecej Czym jest elektrostymulacja TENS ?

ale w zerosmkim chyba czegos takiego nie mają bo nie wyczytałam tutaj żeby , któraś stosowała lub chociaż słyszała o takiej możliwości...

Nussa - wielkie gratulacje! czekamy na wieści jak było...
Zamia trzymam kciuki za szybki poród!

witam Angellę wrześnióweczkę:-)
 
Nussa superowo :) Gratulacje :)
Oj pamiętam że 4ty dzień po cc to jeszcze nie jest pełnia formy więc jak odpoczniesz to czekamy na relację bo jestem ciekawa czemu u Ciebie cesarka :)
 
To jest nas troche na wrzeseń...ach te zimowe wieczory:)
Nussa gratuluję bobaska wyczekanego...jednak nie czekał bobasek do sierpnia...chociaż i tak sporo po czasie, ale najważniejsze żeby był w brzuszku tyle ile mu potrzeba niż jakby miał wyjść za wczas a potem mieć jakieś trudności np. w oddychaniu.

A i mam do was takie pytanie, w którym tygodniu zaczeła wam się laktacja, tzn. jakeś wycieki i sączenia z piersi? Bo ja już od jakiegoś czasu budzę się i mam mokro wokół sutków... a mam 33 tg. Do gin idę za tydzień więc jeszcze podpytam.
 
reklama
Zamia to mnie zaskoczylas! a ja se zastanawialam w ktorym pokoju lezysz:-) powodzenia.
poki co nie nadrabiam, ale opisze krotko jak to bylo: 11.30 dostalam oksy. po godzinie juz byly regularne skurcze porodowe. postepowalo rozwarce.byla pilka, prysznic, drabinki wszystko- polozna kochana wszystko wyjasniala wspierala dopytywala. po 14 zaczelo bolec. pow ze chce znieczulenie. porod przebiegal ksiazkowo. przyszli lekarze I pow ze jesli dzecko bd wieksze niz wymierzono (3100-3200) to moze byc problem bo moja miednica b. waska. Wtedy na ktg pojawilo sie wahniecie tetna. stweirdzilam ze nie chce ryzykowac bolesnego porodu I bezpieczenstwa malej I tniemy. po 30min Malenka byla z nami. Cale szczescie bo sie okazalo ze wazy blisko 3600. Wiec rodzilam tylko 5h. Wszystko idealne, ale to co sie przechodzi po cesarce, kolejne doby to juz inna bajka. dla mnie koszmar bolu.Ale opieka poporodowa na 5+. warunki na salach super. jedzenie okropne. Malenka duzo spi jest grzeczna wiec dobrze.
 
Do góry