reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Żeromskim

reklama
oby bo jak dalej tak pojdzie to bede rodzic z Toba w sierpniu :-p

tak nam mowila polozna, ze nie ma sensu jechac od razu do szpitala - idealnie jest miec skurcze co 5 min I trwajace ok 40 sec
dobrze wiedziec :-) pokrecone to jest, ja leze, żeby za szybko nie urodzic, a Ty biedna jestes po terminie i juz bys chciała...a wiesz, dzisiaj na ktg Pani położna powiedziala mi, że na moim miejscu juz by nie leżała, bo macica jako miesien nie pracuje teraz tak jak przy poruszaniu sie i sie rozleniwia i poźniej moze wlasnie byc tak, że urodze po terminie, stad tyle przypadków po zalecanych leżeniach przez ginekologow. W sumie postanowilam, ze poleze jeszcze do środy, tak dla pewnosci (choc tej nigdy nie ma) i w czwartek wstaje z lozka, bo zaczniemy 37 tydzien.
 
I dobrze bo ciaza donoszona to 37tydz. No I nie musisz od razu kopac rowow ale spacery czy codzienne zajecia jak najbardziej.... ja jutro przewiduje kolejny dluuuugi spacer bo ma byc ladniej:happy2:
 
Dotkaa to Ty też gdzieś tu? Na której sali jesteś?

Do nas się wszystkie nieszczęścia świata przyplątują i nadal jesteśmy w szpitalu. Maluszek przez długi poród musi brać antybiotyk a teraz jeszcze zółtaczke złapał... Pełna załamka :(
 
Just a Ty gdzie?bo ja musze obczaic ktora to sala..na poporodowej jestes?

ja wczoraj urodzilam o 23.59...Zuza miala byc klockiem a wazy 3300 i 56dluga... niestety jest w inkubatorku bo miala duzo mazi i plynu w nosku i pluckach...wiec bylismy tam z M w nocy...zobaczyc ja a tersz czekam bo maja ja za jakis czas przywiesc..ale wsumie chyba nie wytrzymam i tam pojde..mam nadzieje ze juz bedzie przy mnie..opisze Wam za jakis czas co i jak narazie nie mam glowy do tego..bol jak skurczybyk nikomu nie zycze tego co przeszlam..:p
 
czyli Zuzia urodzila sie w ostatniej minucie 15.07 gratulacje!!!!!!!! nalykala sie mazi czyli co? dlugi porod? jak tylko znajdziesz chwilke I juz bd cos wiedziec o Malej pisz. no I jak sie czujesz Ty sama.

Just ale zoltaczka to chyba takie typowe - nie martw sie! wiadomo do kiedy musicie zostac>?

umnie cisza..........
 
Dotkaaa i just z kazdym dniem bedzie coraz lepiej. Najwazniejsze, że Maluszki sa juz na swiecie :-)
Gratuluje Wam dziewczynyi zycze szybkiego powrotu do domu :-)
 
oby bo jak dalej tak pojdzie to bede rodzic z Toba w sierpniu :-p

tak nam mowila polozna, ze nie ma sensu jechac od razu do szpitala - idealnie jest miec skurcze co 5 min I trwajace ok 40 sec
nussa, napisz mi prosze jak liczyc te skurcze, bo jak mnie złapie to nie bede nawet wiedziala - az wstyd normalnie! Wiedzialabym, gdybym chodzila na sn, ale jak dzwonilam to byl termin dopiero na listopad :/
 
reklama
Do góry