reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poród w Żeromskim

Hej mnie przeniesli na porodowke :-) po badaniu okazalo sie ze sie zaczyna... 3cm rozwarcia czekam na pania dr i maja podlaczac oxy...zeby bylo szybciej..a ja sie smieje ze sie z sala oswajam:-)
zamia masz racje z tymi naczynkami..:-)

endywia Ty masz na imie Kasia?albo ktoras co lezy na patologi?:p ja zakrecona ze stresu jak paczka gwozdzi ktora lezala w 9tce?:-)

odezwe sie jakos trzymajcie kciuki zdbh nie bolalo.:-)

boze I zobacz ja sobie chodze juz drugi tydzien z takim ropzwarciem a Ty rodzisz - super! oby poszlo jak najszybciej!

Monja to przezylas - taki dlugi pobyt ...bo to czekanie jest chyba najgorsze.Jak juz sie zacznie to wiesz ze final niedlugo I sie mozna sprezyc :-) a teraz juz ok z Maluszkiem? a Ty jak sie czujesz?
 
reklama
ja w nocy mialam 3 godziny regularnych skurczow w podbrzuszu, myslalam ze cos z tego bedzie, ale znowu nie tym razem....:-) w czw mam kolejne KTG w szpitalu. poza tym zgaga meczy.....:wściekła/y:
 
nussa to odwazna jestes, ja pewnie juz bym grzała do szpitala przy regularnych skurczach:-)

ale byly co 15-10 min wiec czekalam.... a polozna na sr mowila ze nalezy jechac jak sa co 5 min. wzielam tez nospe zeby sprawdzic czy to przepowiadacze czy porodwe I przeszlo I zasnelam :-D a juz mialam nadzieje
 
reklama
aha a te skurcze to sie liczy od poczatku pierwszego do poczatku kolejnego i jak załóżmy jest 5 min. to znaczy, że juz? nie bylam na sn, gdzies to wyczytalam i nie wiem czy dobrze?
 
Do góry