reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Żeromskim

o rety dziewczyny, ale się zrobił tłok!!!! :) nie chcę nawet myśleć ile jest dziewczyn z terminami na czerwiec planującymi rodzić w Żeromskim, które jeszcze się na forum nie ujawniły a podczytują, tak jak ja to robiłam jeszcze jakiś czas temu:-D oj będzie pełna porodówka:eek:
 
reklama
Mam termin na 11 czerwca więc już niedługo :) Co do szpitala to byłam jakiś czas temu z mężem oglądnąć i również trafiliśmy na przesympatyczną panią położną, która wyjaśniła mi wszystkie niejasności i głównie z tego względu chcę tam być. Jak nas jest tak dużo na czerwiec to wtedy będą nas szybciej wypuszczać do domu.:-D Tylko, żeby przyjęli a nie odesłali do innego szpitala z braku miejsc :-(
 
Kruszka, położne na szkole rodzenia zapewniały, że nie odsyłają. Masz rację, że pewnie jak będzie tłok to będą wypuszczać do domu szybciej, ale jak jest tłok na samej porodówce, to niestety te, które mają więcej czasu do fazy parcia (czyli mniejsze rozwarcie np) mogą wylądować na patologii i tam czekać na zwolnienie się sali porodowej. Chyba dziewczyny z marca mogą to potwierdzić.
 
nawet nie strasz ze odeśla!!!!!!!!!!!!!:szok: no to może sie spotkamy bo ja mam na 10 no chyba ze moja maleńka zechce posiedzieć dłużej w brzuchu:) choc powinno byc jej juz troche ciasno:)
 
dziewczyny, źle nie będzie :tak: będziemy wchodzić na sale porodową, chwila moment i na poporodową ;-) Szybko "rozładujemy" kolejkę :-D

A tak poważnie, to faktycznie, położne mówiły, że jeśli któreś wolniej postępuje poród to jedzie na patologię i zwalnia miejsce tej która już czekać nie może. Z Żeromskiego nie wysyłają do innych szpitali, zawsze miejsce się gdzieś znajdzie :-D

Nuśka, ja bym się bała rodzić w Myślenicach...aż mnie wzdrygnęło. Podobno coś tam się polepszyło, ale jeśli z dzidzią było by coś nie tak, to jednak strach...
 
Ostatnia edycja:
Girin oby tak było jak piszesz, na sale porodową kilka minut i z dzidzia na sale poporodową pomarzyć chyba można:-) wszytskim by to ułatwiło ;-)
 
No to kamień z serca :-) W Myślenicach to nie warto rodzić dlatego zrobię wszystko żeby tam nie trafić.
Nuśka87 Może się uda, że się spotkamy bo mojej Małej też się nie spieszy, zero skurczy, brak rozwarcia, brzuch wysoko i do tego rusza się tak jakby miała tam dużo miejsca ;p
 
no właśnie to też jest druga strona medalu oni tam dzieci leczyc nie umieja:( moja szwagierka była z synkiem kilka tyg na oddziale i nie wyleczyli go w końcu przestał reagowąc na jakiekolwiek leki i go do rabki wysłali tam mu sie poprawiło ale skoro nie dawali rady to mogli od razu wysłac gdzieś indziej a nie męczyć dzidzie i ja bo oddział dla takich maluchów był a może i jest nadal w strasznym stanie:( szkoda gadać a mama tam w ogóle warunków nie ma smutne:-(
 
reklama
kruszka89 czerwcowe leniuszki?:) ja jakos nie mam problemów z poruszaniem sie brzuch mi strasznie nie ciąży więc niech sobie posiedzi jeszcze jak ma ochote choc bym chciala mieć ja juz przy sobie. jak tak patrze na przygotowane łóżeczko to sie odczekać nie mogę:) jakie imię macie?
 
Do góry