reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Żeromskim

Oj tak za dobrze im tam w brzuchu u mamy ;p Właśnie najgorsze jest to, że wszystko już przygotowane i jak tylko się popatrzy to już się chce mieć taką dzidzie ze sobą. Chociaż trochę się boję bo to pierwsza ciąża i nie mam żadnego doświadczenia z dzidziusiami, ale musi być dobrze :) Nasza Mała będzie miała imię Nikoletta (w zdrobnieniu Nikola) :-)
 
reklama
to też moja pierwsza ciąża więc bardzo wiele obaw niepewności i takie oczekiwanie:)mam nadzieje ze dam rade ze wszystkim jak na razie to myśl o porodzie mnie męczy niby sie nie boje ale nie wiem czy udaje sama przed soba czy poprostu nie do konca jestem swiadoma tego co mnie czeka:( sliczne imie sąsiadka ma Nikole:)
 
Cześć dziewczyny :D
Powiem Wam, ze lejecie miód na moje serce, że nic się u Was nie dzieje, bo myślałam, ze jestem jakimś ewenementem, który pomylił terminy czerwca z listopadem :D
A tak dajecie mi wiarę, ze można nie mieć objawów na tym etapie :DDD Jakoś się podbudowałam :p he he he :)

Która była dziś na ktg? jak wrażenia? Bo ja jutro idę pierwszy raz i nie wiem czego się spodziewać?:)
 
A może brak objawów to taka cisza przed burzą i dzisiaj w nocy się coś wydarzy ;p Co do ktg to dzisiaj nie byłam, będę jutro ale miałam z tym już styczność, bo w przychodni do której chodzę mam wykonywane co tydzień od 32 tyg. To nie boli, leżysz sobie odprężona z pasami na brzuchu przez około 30 min i słyszysz dźwięki. Do ręki dostajesz "przycisk", który naciskasz w momencie kiedy poczujesz ruchy dziecka. Następnie lekarz odczytuje wynik i już po ktg.:-)
 
no właśnie imię jest u na problemem:) nie umiemy sie zdecydować hehe Martynka, Lenka a może Lilka:) nie wiem:szok: cisza przed burza moze tak być w sumie dobrze sie czujemy nie mamy powodów do narzekania np na opuchniete nogi ocieżałość itd itd:) oj może byc zaskoczenie w pewnym momencie. oby tylko poród nie był cieżki. tez nie miałam pojecia co to ktg ale juz jestem po 2 i nie ma sie czego bać:) moja maleńka ostatnio spała i trzeba ja było budzić żeby zapis dobrze wyszedł. oprócz tetna dziecka i ruchow skurczów macicy u mnie brak.
 
Ooo Lilka - ja tak chciałam, ale mojemu mężowi się nie podoba więc zrobiliśmy podział, że ja wybieram dla chłopca a on dla dziewczynki bez wtrącania się ;p Tak więc moje imię nadal pozostaje może przy następnej ciąży się przyda heh :-D
 
A może brak objawów to taka cisza przed burzą i dzisiaj w nocy się coś wydarzy ;p Co do ktg to dzisiaj nie byłam, będę jutro ale miałam z tym już styczność, bo w przychodni do której chodzę mam wykonywane co tydzień od 32 tyg. To nie boli, leżysz sobie odprężona z pasami na brzuchu przez około 30 min i słyszysz dźwięki. Do ręki dostajesz "przycisk", który naciskasz w momencie kiedy poczujesz ruchy dziecka. Następnie lekarz odczytuje wynik i już po ktg.:-)

A jak liczyć te ruchy? Bo rozumiem, że jak Dziecko sie przeciąga z jednej strony brzucha na drugą to to jest jeden ruch? Albo na raz wypchnie nóżkę i dupkę, tak że ja to czuję w dwóch miejscach na raz to też się liczy jako raz? :)

Moje Dziecię jest bardzo leniwe i rzadko się rusza więc mam nadzieję, że jak poczuje ucisk tych pasów to go troszkę zmobilizuje i się w końcu ruszy :)

Idę z psem :))
Dobrze dziewczyny, że się odezwałyście- im nas więcej tym weselej :) Ale mam nadzieje, że mi porodówki nie zapchacie he he he :)))
 
Ostatnia edycja:
reklama
My wózek 3 w 1 kupiliśmy w krakowie w hotelu forum jest sklep impart (z narzedziami) i tam mają rzeczy powystawowe sprowadzane z zagranicy. Oczywiście ceny nie są wygurowane, i naprawdę się opłaca :-)
 
Do góry