reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Żeromskim

reklama
hmmm przez was:-) też wybrałam się po truskaweczki:-) przynajmniej one sprawiają że człowiek ma lepszy humor ... widzę że wszystkie narzekamy ile się da ale szczerze mówiąc niech mężowie wiedzą że nie jest lekko i im bliżej tym gorsze samopoczucie ... siku co 1 h to u mnie również norma ... więc noce są okropne...

Nuśka skoro jesteś spod Krakowskiej wsi to możemy być nawet sąsiadkami:-) ja jestem "spod" Myślenic

Kciuki zaciśnięte ... trzymajcie się czerwcóweczki:-)
 
no prosze spod myślenic:) ja mieszkam 8 km od myślenic :-)no fakt z tym narzekaniem to zaczyna byc nawet zabawne haha mąz mi powiedział że robie sie nie do wytrzymania hahaha troche musze mu podokuczać nie może byc spokojny;)fakt czuje sie bardzo dobrze ale to czekanie i nie pewność kiedy sie to zacznie jest męczące. rozumiem że Monja2 rodzisz w Żeromskim czy może gdzieś indziej?do jakiego gin chodzisz?
 
a ja mieszkam w myślenicach :) chciałabym rodzić w Żeromskim i mam nadzieję, że uda mi się tam dotrzeć na czas.
Już od jakiegoś czasu odwiedzam forum i postanowiłam dołączyć do Waszego grona jak i czerwcówek :-)

 
a ja z myślenic:) Chciałabym rodzić w Żeromskim i liczę na to, że zdążę na czas. Od jakiegoś czasu czytam wpisy na forum i postanowiłam dołączyć do Waszego grona jak i do czerwcówek.:-)
 
kruszka89 witamy

Nuśka ja chodzę do dr Derwisz do Wiśniowej - ona do grudnia pracowała w Żeromskim i poleciła mi ten szpital, zaczęłam się zastanawiać aż trafiłam na to forum - spędziłam kilka dni czytając je następnie wybrałam do Krakowa celem zobaczenia "na żywo" co mnie czeka - tam bardzo miła położna (nie znam nazwiska) oprowadziła mnie i od tego czasu wiem że chcę tam rodzić ...
 
reklama
witamy kruszka89 fajnie że są osoby z moich okolic:)
Monja2 moja gin tez mi poleciła ten szpital nie byłam w nim ale coraz bardziej przekonuje sie ze tam chce rodzić. z moich znajomych wszystkie rodziły w myslenicach ale kurcze nie jestem przekonana do końca:( większość z nich jest zadowolona ale kusi mnie żeromski i możliwość zzo w nim bo nie wiem jak będzie i czy wytrzymam ból:( mam mętlik w glowie. bo nie wiem gdzie rodzić:(
 
Do góry