reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Żeromskim

ooooo Gocha a Ty jak się czujesz, bo Ty też już na "wylocie" ?

Mnie właśnie przeraża ten terror, bo też o nim sporo słyszałam ... nie dajmy się zwariować .... muszą jak coś dokarmić dziecko łaski mi nie zrobią ! i jak Gocha pisze nie załamywać się tylko myśleć pozytywnie ...
 
reklama
Gochaa07, jeszcze raz gratulacje? A czemu zdecydowali sie na cc? Nierowne bicie serduszka, zle ulozenie Adasia?
Marcepanowa, czy mozna po wszystkim przyniesc personelowi jakas kawke i czekoladke? Tak z obserwacji jak to widzisz? Nosza cos szczesliwi rodzice? Pytam, bo wiem ze kiedys nie bardzo bylo to mile widziane :p
betina79, czuje ze to juz tuz tuz :) A kawaler bardzo duzy!! :)
aninek jestesmy jestesmy. Tylko odsypialysmy nocke :) I czekamy bo moze byc to w kazdej chwili...
eve, aninek jak wczoraj mielismy probe generalna to tez sie zestresowalam, moze tez adrenalina zatrzymala akcje ;) Takze z jednej strony sie chce bardzo, a zdrugiej strony nowa sytuacja i stres jest ;)
katarinna, ja akurat sie pisze na ten terror laktacyjny, bo u mnie w rodzinie jakos nie szlo to karmienie piersia. A chcialabym zeby Olka chociaz troche mojego mleczka dostala ;)
Gochaa, na SR polecały laktator medela i ze sa tez do kupienia w sklepie medycznym przy szpitalu, wiec moze dlatego aventa krytykowaly. Ja tez mam aventa i zobaczymy jak sie sprawdzi. Swoja droga to jak nie ma pokarmu to chyba kazdy laktator bedzie do dupy bo co ma odciagac? :p
 
Adrenalina robi swoje ... każdy się boi to normalne ....
ja znowuż jakaś pobudzona dziś jestem ! nie mogę sobie miejsca znaleźć ... Mój miał odkurzyć e gdzie tam wzięłam się za to ja ;-)
Też się nad tym zastanawiałam "nad odwdzięczeniem się" bo pisała o tym chyba Ania4848 lub Natalka (która już od hohoho się nie odzywa), ale wydaje mi się że kawę, czekoladki -> ja akurat myślałam o jakimś koszu zostawi M u nich w pielęgniarskim w dniu wypisu ;-) jakoś będzie musiał sobie z tym poradzić ...
Dziewczyny kurcze ja nawet nigdy nie włączałam internetu w tel :zawstydzona/y: wstyd się przyznać no ale nie miałam takiej potrzeby i tak się zastanawiam czy Mojego nie przeszkolić z tego forum dziś wieczorem ;-) żeby dał Wam znać ...
 
wesolutka zdecydowali się na cc przez ktg...wychodziło bardzo nierówne..raz lepiej, a raz całkiem słabo...i w środę rano po kolejnym długim zapisie stwierdzili że nie ma co czekać...

nie ważne że laktator nie ma co odciągać...trzeba odciągać :) zasada 7 min 5 min 3 min...na zmianę jedna i druga pierś...powtarzają to ciągle :)
 
O jejku nie było mnie 2 dni i tyle do nadrobienia!!!!!
Coś źle się czułam jakaś słaba byłam i do tego zaczęło mnie boleć ucho!! O zgrozo!!!

Dziewczynki gratuluje ruszenia tej naszej kolejki :) Widzę , że przybyło nam bobasków po drugiej stronie brzuszka!!!

Marcepanowa - normalnie Tobie to wakat trzeba w tvn24 załatwić ehehe relacje na żywo - wielkie dzięki :)

cyt "Dziewczyny kurcze ja nawet nigdy nie włączałam internetu w tel
embarrassed.gif
wstyd się przyznać no ale nie miałam takiej potrzeby i tak się zastanawiam czy Mojego nie przeszkolić z tego forum dziś wieczorem
wink2.gif
żeby dał Wam znać ..."
Aninek normalnie rozczuliłaś mnie tym. Złota kobieta:)
 
Gratuluje wszystkim dziewcznyną które urodziły ostatnio a tym które jeszcze czekają życzę szybkich i bezbolesnych porodów:-)

Dziewczyny ja właśnie nie wiedziałam jak "odwdzięczanie się" jest postrzegane w szpitalu więc jak podczas pobytu w szpitalu spotkałam położne które były przy moim porodzie to poprostu poszłam i powiedziałam że im dziękuje. One powiedziały że im bardzo miło bo podobno rzadko ktoś mówi "dziękuje". A co do laktatora to ja też miałam ręczny z Aventu i położne mówiły że nie jest to ich ulubieniec bo podobno najlepsza Medela. Ja dwa dni temu odciągałam pokarm ręcznym Aventem i 125 ml czyli cały mój cyc odciągłam w 6 minut:-). Dla porównania szwagierce ściągnięcie jednego cyca elektryczną Medelą zajmowało więcej czasu więc chyba Avent nie jest taki zły:-D.
 
Boziuuu Ania właśnie spojrzałam na Twój suwak - wow Jagódka ma już prawie 2 miechy :szok: A dopiero co czytałyśmy Twój opis porodu.... jak ten czas leci:blink:
Gartuluje efektów odciągania :)
 
Dziewczyny sprawdzałam te laktatory na allegro firmy avent i w sumie wyglądają tak samo a mają różne nazwy np. natural, natural comfort, isis, via, napiszcie jakie Wy macie i jakie polecacie.
 
Dziewczyny sprawdzałam te laktatory na allegro firmy avent i w sumie wyglądają tak samo a mają różne nazwy np. natural, natural comfort, isis, via, napiszcie jakie Wy macie i jakie polecacie.

Ja mam Avent Isis - ale nie mogę póki co wypowiedzieć się na jego temat:-(
 
reklama
Do góry