reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Żeromskim

muszę was zmartwić dziewczyny, właśnie wyszukałam w internecie że najbliższa pełnia to dopiero.....25 lutego :szok: to za tydzień :) nic tu nie mogę znaleźć o środzie najbliższej :)
 
reklama
KTG niby powinno około 20 minut...ale jak zapis jest za mało aktywny albo np jak mi 3 razy maszyna sie zacinala to trwalo dluzej...

O kurcze to nie za dobrze z ta pelnia:p ale spoko i tak damy rade moze wczesniej...
 
Oczekujacaa, za pare dni bedziesz sie z tego smiac ;) ciekawa jestem czy przy kolejnej ciazy tez sa takie przezycia :)
aninek - Maluchy beda w tym samym wieku - super Wam sie trafilo :)
nie ma sensu wczesniej na ktg przychodzic, bo i tak sie nie wejdzie o czasie i zawsze jest kolejka... no i te urzadzenia sa specyficzne, mnie z kolei cos harczalo ostatnio ze w polowie zapisu mnie przepinala... pfff
O to ja mam termin na 25 prawie jak ta pelnia - moze sie cos wtedy wydarzy :D:D
 
no różnie to bywa...ostatnio niby przyszłam na swoją godzinę, a przede mną jeszcze 3 dziewczyny czekały niepodpięte...a jak maluchy śpią to też się dłużej leży :)
 
ponoć przy kolejnej ciąży jest jeszcze gorzej i jeszcze bardziej się człowiek boi...kiedyś może się przekonamy:p
No bo stare te urządzenia a chodzą na non stopie na patologii wiec...wiadomo że są cały czas eksploatowane...
A ja właśnie dlatego umawiam się na 8 bo wtedy jestem pierwsza i nie muszę czekać:D:D

Wesolutka to moze jednak cos sie ruszy u Ciebie w zwiazku z pelnia...ja mam nadzieje ze u mnie wczesniej bo juz bedzie przenoszona ciaza a jakos tego bardzo bym nie chciala;P

Dlatego zawsze batonik do reki albo soczek...przed KTG zjadamy i z glowy, ja tak robie bo na patologii zawsze kazaly i te w poradni tez mowily ostatnio ze trzeba obudzic maluchy a nie jak niektore dziewczyny przychodza np bez sniadania no to wiadomo ze maluch spi...:p
 
właśnie też słyszałam żeby zjeść coś przed zapisem, ale ja ostatnio objadłam się czekoladą...jak siedziałam i czekałam na ktg to mały szalał...a jak się położyłam...to wykonał jakieś marne 3 ruchy na 30 min :)
 
To jutro po drodze trzeba kupić pysznego batonika lub mmmm babeczkę u Buczka ;-) i wciąć ze smakiem hehehehhe

Wesolutka Tak z jednego roku ale siostra mieszka daleko więc niestety rzadko się widujemy ;/ jej starsza córa jest z nowy z wieku bratanicy ;-) u nas w rodzinie tak idzie parami ;-)
 
ja też zjadłam 2 cukierki i nie bardzo Ola chciała się ruszać na ostatnim zapisie :) jakiś pare leniwych przeciagniec wykonala ;) pierwszy zapis bardzo ladny bo zaciekawily ja pasy i strasznie w nie kopala i sie wyprezala ;)
boze Dziewczyny kiedy to sie zacznie? :) pociesza mnie to, że nie jestem sama w tym oczekiwaniu ;)
 
reklama
Mnie się tylko chce śmiać że tak marudzimy .... a później będziemy chciały chwilkę wytchnienia i żeby dzieciaczki chociaż na chwilkę wskoczyły do brzuszka ;-)
ale fakt to czekanie to takie ciężkie i męczące ...

A bo tylko dwa cukiereczki ??? pewnie za mało cukru miały ;-) hihihihih
 
Do góry