reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Żeromskim

Bombek pewnie że będziemy trzymać kciuki na pewno wszystko jest ok :-) ale fajnie z tym USG ja bym bardzo chętnie podglądnęła jeszcze moją córkę ale już zobaczę ją po porodzie (a jak widać jej się nie spieszy)...no ale dobra już nie marudzę, zostało naprawdę niewiele czasu a wiecznie w brzuchu siedzieć przecież nie będzie :-D

misia poszperałam trochę w necie i znalazłam informację że w dniu terminu jak się zgłosisz to zrobią Ci KTG i sprawdzą czy wszystko ok i jeśli będzie ok to odeślą do domu i każą przyjść za 2 dni na kolejne badania...a jeśli by coś wskazywało na szybki poród to wtedy zostawiają na oddziale i w sumie kojarzę na patologii kobiety i 2 tygodnie po terminie co czekały na wywoływanie porodu bo żadnych oznak...więc idź jutro i się okaże...a Twój lekarz prowadzący co Ci mówił??
 
reklama
bombek, no pewnie że trzymamy kciuki. :)
Oczekujacaa mam identycznie w końcu Laski zdecydują się wyjść, bo przecież braknie im miejsca :))) ale wszystko juz gotowe, mama i tata czekaja tylko Ola ma nas w nosie ;)
misia na szkole rodzenia mówiły, że do 42 tygodnia mogą Maluchy bezpiecznie siedzieć w brzuchu, nie wywoluja porodu jesli wszystko jest w porzadku, bo kazde Dziecko ma inny rytm dojrzewania (jedno jest gotowe na wyjscie w 37, drugie wlasnie w 42). ale od 38 tygodnia konieczne są dużo częstsze wizyty i ktg. W zaleznosci od wyniku możesz mieć ktg nawet co drugi dzień. Dobrze by było też żeby lekarz ocenił czy Maluch nie ma za mało wód płodowych i rozwarcie szyjki :)
Wydaje mi sie ze nie masz sensu zabierac ze soba torby, bo jak wszystko jest w porzadku to nie zostawia Cie w szpitalu.
No i trzymamy kciuki, bo to juz :)
 
Bombek, trzymamy bardzo mocno :D
Oczekujacaa, może wiecznie to nie, ale widać, że jest jej dobrze, ciepło, gdzie ma się spieszyć?

My mamy dzisiaj kiepski dzień, taki senny. W dodatku drażni mnie byle co. Mała w nocy tak świrowała, że nawet mąż się dwa razy obudził bo dostał kopa w plecy :)
 
Bombek trzymamy z całych sił :-)
Witaj Misia :-)

Ja właśnie wróciłam do domu bo byłam po wyniki ... wszystko w porządku tylko MXD podwyższone ...
Spotkałam Mame koleżanki z podstawówki i okazało się że miała termin na 14 a 11 urodziła zdrowego synka sn na Żeromskiego ;-) jest podobno bardzo zadowolona i z opieki i z warunków resztę to tak głupio wypytywać na drodze ;-)
wylądowałam jeszcze w grzebciuchu Biga znaczy się :-D wyszłam z całą siatą ubranek na wiosnę za całe 10 zł :]
 
widzę że wszystkie koleżanki dalej w komplecie :) ja też się melduje...byłam wczoraj u lekarza, dzisiaj na ktg i usg z przepływami (wreszcie był dziś lekarz, więc mi zrobili) .....i nic....cisza i spokój....ale mam już chodzić na ktg co dwa dni bo to moje łożysko nie najlepsze i wód płodowych tak na styk... Więc następne ktg w piątek. Ale mam nadzieję że do tego czasu już urodzę :)
 
wylądowałam jeszcze w grzebciuchu Biga znaczy się :-D wyszłam z całą siatą ubranek na wiosnę za całe 10 zł :]

Hi, hi, skąd ja to znam...zawsze jak idę po zakupy to muszę zajrzeć, a jak zajrzę to coś kupię :D Dzisiaj też powiększyłam Marysi garderobę :D Już się boję jak przyjdzie mi to wszystko prac i prasować :-D
 
Girin to ja wzięłam takie większe ;-) upiorę szybko przed moim bo zaczyna się złościć no ale jak tego nie brać ?! to ile szt wychodzi ? 50gr ? złotówkę :rofl2: a na prawdę jest to niezniszczone !!!!! a i u nas były dziś zabawki prosiaczki, kłapouchy etc po 10 12 zł a w smyku po ile są 50-60 ? przecież jak się wypierze to nic temu nie szkodzi ! wzięłam taką piłeczkę z zajączkiem a w środku jest dzwoneczek ;-) nówka za 8 zł :rofl2:
 
aninek :), ja takie malutkie czyli 56 kupowałam nowe, Kilka body, kaftaników, śpiochów i ze 3 pajace, a reszta to tylko z grzebciucha :D Takie większe na późne lato, jesień i na zimę (62-72). Póki co wszystko upycham do szafy w przedpokoju bo mój mąż też już zaczyna się irytować, a czego nie widzi tego sercu nie żal ;)
 
ja też nadal w 2-paku, coś widzę, że naszym dzieciom nie spieszy się na ten świat:) mój synuś waży 3230, ale wg mojej gin to plus minus 480 gr i wg niej waży więcej niż 3200 no zobaczymy:) Póki co mam rozwarcie na pół palca, więc chyba jeszcze poród mi nie grozi:) jutro ktg więc zobaczymy co tam się pozapisuje, dzisiaj nasiedziałam i ponudziłam u lekarza, dobrze, że chociaż jutro jadę z mężem szybciej mi zleci:-) co do ciuszków troszkę mamy nowych, kupiłam jedną większą paczkę używanych z allegro, nie powiem z bigi też mamy sporo, można dostać ciuchy w naprawdę dobrym stanie, ostatnio kupiłam 2 super kurteczki i jedna może wyszła za 3 zł, gdzie bym za tyle kupiła, niestety jak dla mnie ceny ciuchów są zbyt drogie dla przeciętnego człowieka, a ile dziecko w tym pochodzi, w ogóle wszystko co dziecięce od razu tyle kosztuje, że powala z nóg, byłam też w biedronce i upolowałam naklejki o których wspominałyście wcześniej, faktycznie dosyć fajne i tanie:) na dzisiaj mam plan odpoczywać po dzisiejszych wojażach lekarzowych:)
 
reklama
Oczekującaa dziękuję Ci bardzo za informacje :) zawsze to lepiej gdy wie się, co nas czeka hehe wiec tak zrobie :) tylko niewiem czy isc rano czy poznym wieczorem, bo moj pracuje 14-22? :>

Moj lekarz do ktorego chodze prywatnie z tego co się orientuje nie przyjmuje w zadnym szpitalu i kazal mi sie zgłosić 15 lutego do niego gdybym do terminu nie urodzila i chcial mi wywolywac, bo maluszek jest duzy i jak mam rodzic sn to zeby mi bylo latwiej. Tez na usg wychodzilo, ze juz wczesniej byl gotowy a cos wyjsc nam nie chce :(
 
Do góry