reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Żeromskim

Dzisiaj mam kiepski dzien czuje sie zle i wszystko mnie boli:( pewnie to przez ta zmiane pogody, mam nadzieje ze jutro bedzie lepiej:-) a wy dziewczyny jak sie macie?

Moja cora wywija tam w brzuchu kopytkami strasznie, szczegolnie aktywna albo nadaktywna jest w kosciele wiec juz sie smiejemy ze trzeba szybko ochrzcic diabelka:)
 
reklama
Oczekująca ja też mam dziś kiepski dzień. Caluśki przespałam. Co się podniosłam to poprostu oczy same leciały... totalny brak sił! zastanawiam się teraz czy prześpie po takim dniu noc :p
 
ją też drzemalam po obiadku. oby w nocy się to na mnie nie zemscilo ;) torby do szpitala spakowane, tak na wszelki wypadek..
 
ooooooooo widzę że nie tylko ja .... też kiepski dzień wstałam dopiero po 13 ;/ w nocy oblały mnie 7 poty ... takie że musiałam zmienić koszulkę bo nie dało się leżeć ... troszkę się wystraszyłam bo pierwszy raz mi się coś takiego podziało ... ale przeszło samo ;)
Jutro wizyta ... ciekawa jestem co tam u Natalki ... i pewnie na ktg będzie trzeba się zapisać a właśnie można umówić się np na weekend ?

Mnie też nie interesują kolory ścian do hotelu nie idę i tak jak Oczekująca 2-3 dni i do domu ;-) ale czas pokaże ...

Dziewczyny a mam pytanie hartujecie sutki i brodawki ?
 
hej hej!!! ja wstalam normalnie ale tez nie do zycia jestem, nawet mi sie rekami nie chce ruszac

to chyba ta pogoda, smigam spac bo padam z nog a jutro rano na pobranie krwi sie wybieram

buzki
 
no to zaczynamy kolejny tydzień :) kto wie może już ostatni w tym stanie... :)

jeśli chodzi o brodawki to myślałam o tym żeby zacząć je hartować...ale póki co u mnie na myśleniu się skończyło... :)
 
Ja umowilam sie wlasnie na poniedzialek na KTG do szpitala mam nadzieje ze nie urodze przed tym terminem bo mam jeszcze pare spraw do pozalatwiania, dzisiaj czuje sie nieco lepiej niz wczoraj. no a w piatek mam jeszcze wizyte u mojej Pani doktor.

Czy Wy tez macie takie twarde brzuszki?wiem ze dzidzius ma juz malo miejsca i zajmuje caly brzuch ale szczegolnie jak siedze to mam twardzioszka.

Dzis chyba sie skusze na spacer bo widze ze nawet jakies slonko sie przebija...
 
Hej :) ja już dzis po badaniach. Wyniki z posiewu mam dopiero w przyszłą środę, także Ola ma zakaz wychodzenia do tego czasu ;) Pobierała mi Pani położna z Żeromskiego tak się trafiło :) Mówiła, że nie ma takiego oblężenia i żeby się nie martwić :)
Ja wczoraj miałam twardy brzuszek, a tak to Nasza Córeczka wybiera skrajne strony brzucha i wtedy w drugim boku robi się miękka dziura ;) W ogóle ta wyprawa na badania mnie trochę zmęczyła, czuję się jak wieloryb na mieliźnie hehe ;)
Margosia, tak mi się wydaje ze Mloda bedzie miala charakterek ;))
 
reklama
jak dzwonilam dzis umawiac sie na to ktg to taka mila ta polozna ze szok, niektore te polozne to sa zlote kobiety naprawde...oby na taka trafic przy porodzie:-) a z tym posiewem to jest 7 dni roboczych ale jak nic nie bedzie roslo to moze byc wczesniej....ja z pochwy mialam po 2 dniach czysty a z odbytu po chyba 4 niestety juz nie dobry bo jestem nosicielka paciorkowca wiec przy porodzie bede musiala na wszelki wypadek miec podawane antybiotyki.
 
Do góry