reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Żeromskim

Ninuszka ja też w dwie się będę pakować. Jedną dla dzidziusia, jedną dla siebie i męża. Ciuszki dla dziecka na wyjście + jakieś jedne w razie jak się wybrudzi.
 
reklama
Czyli po CC tez sie krwawi że trzeba te wielkie pampuchy nosić, kurde nawet nie wiedziałam:/
Ale dużo ciuszków brałaś dla dziecka? Bo niby teraz to trzeba tylko pampersy, chusteczki nawilżane, pare tetrowych i w zasadzie tyle:/

tak, tak samo, obkurcza się macica i towarzyszy temu krwawienie i ból jak przy okresie (szczególnie podczas karmienia - warto o tym pamiętać i zmienić podkład przed karmieniem, żeby nie było wpadki ;-) )

ja wzięłam do szpitala tylko jedne ciuszki dla córki - na wyjście ale drugiego dnia zaraz po kąpaniu i przebraniu w świeże ciuszki zaliczyłyśmy wpadkę i Natka mi zasikała całe body i jakoś głupio mi było iść po kolejne ciuszki na oddział noworodków więc ją przebrałam w te na wyjście a mąż dowiózł mi jeszcze jedne, więc moim zdaniem warto mieć na wszelki wypadek 2 komplety (teraz bym się już tak nie obciachowała ale wiadomo - może to się zdarzyć np. w nocy i szukaj tu kogoś kto ma klucz od magazynu i Ci wyda czyste ubranko)
 
A ja to się tak zastanawiam nad pewną intymną sprawą...
Otóż jak to jest, kiedy się leży po porodzie w siatkowych majtkach i z podkładem, a lekarzy przychodzi i chce badać...? :sorry:
Czy pacjentkę się wcześniej informuje, że lekarz/położna będzie oglądać krocze i ma się jakoś "przygotować"?
 
Ale Wy w jednej torbie macie ciuchy dla siebie i kosmetyki i np te biszkopty do chrupania po porodzie? Zmieściłyście sie? Bo ja to prawie kolanem torbe gniotłam zeby się wcisnąć:p
 
No ale dobra, majtki w dół, podmyć się trzeba......ale lekarz od naszego podmycia przyjdzie do naszego pokoju dopiero za 15 min i wtedy co? Przecież w ciągu tych 15 min może sie niezły potop w kroku zrobić, a jesli nie potop, to mimo wszystko lekko zakrwawiona wagina to chyba niefajny widok...:zawstydzona/y: Może dla lekarza to normalka, ale ja bym się czuła bardzo niekomfortowo w takiej sytuacji:confused2:
 
krakowianka tez sie nad tym zastawnawiam:zawstydzona/y:

ninuszka moje torby (jedna dla dziecka druga dla siebie) sa jak na wczasy tygodniowe, biszkopty kupiłam ale jeszcze nie spakowałam bo sie nie zmiściły:-)
i chyba musze wziąść jakąs podreczna torebkę jeszcze :tak:
 
reklama
Aleks33 gdzie w końcu będziesz rodzić, zdecydowałaś się? Jak w ogóle samopoczucie u takiej prawie 100% mamusi:-D? Czujesz, że za parę dni wszystko się zmieni....?
 
Do góry