reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Żeromskim

reklama
Ja też już spakowana, w piątek mam pierwsze KTG :-)

Dziewczyny gdzie w Kraku można kupić dobre i niedrogie bawełniane karmniki bez fiszbinów? chcę kupić do szpitala i na pierwszy nawał, a w jakieś lepsze się zaopatrzę jak mi się laktacja ustabilizuje.
 
Ostatnia edycja:
Myszos a oglądałaś te w H&M? Z tego co mi się kojarzy nie są jakieś bardzo drogie.

Ja jeszcze min. 7 tygodni muszę przetrwać. Niestety na leżąco :-( Ale dam radę :tak:
 
myszos - ja kupowałam w Entliczku i była zadowolona.

twilight - u mnie terminowo podobnie a będę miała cesarkę, więc pewnie tydzień, dwa wcześniej niż termin więc może się spotkamy na porodówce ;-)
 
myszos - też jest sklep Myszka na miodowej z karmnikami:) ja kupiłam na allegro takie wielkie cycorniki i wyglądam w tym jak stara baba - te staniki wyglądaja na mnie jak te co sprzedaja na jakimś bazarku:p

Tak sie zastanawiam czy jak jest sytuacja że jedziemy rodzić naturalnie a sie okazuje ze bedzie CC to normalne majtki można ubrac? Bo spakowałam tylko siatkowe ale jakby wyszło CC (tfu tfu tfu tfu tfu!!!) to jakie mam ubierac?:/

I jeszcze pytanko do tych spakowanych już:D zmieściłyście sie ze wszytskim do 1 torby? Bo te podkłady poporodowe to mi kupe miejsca zabrały:/ pieluchy tak samo:/ chyba kosmetyki i jedzonko wcisne doi takiej innej mniejszej tam gdzie dokumenty:/ bo nie dam rady inaczej:/ ale sie wkurzałam przy tym pakowaniu:/
 
ninuszka - te siatkowe są po cesarce też wygodniejsze - po pierwsze krwawisz mocno tak czy siak, więc podkłady bella na początku idą w ruch a takie majtki łatwo po prostu założyć i wywalić do kosza po użyciu, poza tym masz szycie i wielki plaster i wygodne są wtedy te wyższe majtki siatkowe, szew nie uwiera Cię w tą ranę (w paczuszce masz 2 pary - niskie i wysokie). No a poza tym one są też dobre potem po powrocie do domu, ranę po cesarce powinno się dużo wietrzyć, ciżżko to robić jak się krwawi a te majtki siatkowe przepuszczają powietrze i jak odkleisz opatrunek to one trzymają Ci podpaskę ale nie ograniczają dostępu powietrza do rany..

ja byłam spakowana w 2 torby - jedną dla siebie drugą dla dziecka i uważam, że tak jest najwygodniej
 
Ostatnia edycja:
reklama
ninuszka - te siatkowe są po cesarce też wygodniejsze - po pierwsze krwawisz mocno tak czy siak, więc podkłady bella na początku idą w ruch a takie majtki łatwo po prostu założyć i wywalić do kosza po użyciu, poza tym masz szycie i wielki plaster i wygodne są wtedy te wyższe majtki siatkowe, szew nie uwiera Cię w tą ranę (w paczuszce masz 2 pary - niskie i wysokie). No a poza tym one są też dobre potem po powrocie do domu, ranę po cesarce powinno się dużo wietrzyć, ciżżko to robić jak się krwawi a te majtki siatkowe przepuszczają powietrze i jak odkleisz opatrunek to one trzymają Ci podpaskę ale nie ograniczają dostępu powietrza do rany..

ja byłam spakowana w 2 torby - jedną dla siebie drugą dla dziecka i uważam, że tak jest najwygodniej


Czyli po CC tez sie krwawi że trzeba te wielkie pampuchy nosić, kurde nawet nie wiedziałam:/
Ale dużo ciuszków brałaś dla dziecka? Bo niby teraz to trzeba tylko pampersy, chusteczki nawilżane, pare tetrowych i w zasadzie tyle:/
 
Do góry