reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Żeromskim

reklama
Gdy ja byłam to przychodzili w odwiedziny nawet z maluchami 2-4 latka. Byle były zdrowe, bo jedna mama poszła na skargę jak odwiedzające dziecko miało niby katar.
 
A co z planem porodu? Pisałyście coś takiego przy przyjęciu do szpitala albo miałyście gotowe? Bo słyszałam, że jest coś takiego ale osobiście przy pierwszym porodzie z tym nie miałam styczności.
 
Miałam poprzednio, teraz nie zdążyłam :-D ale i tak mówiłam położnej co i jak
 
Cześć dziewczyny!
Jestem w 33 tyg ciąży i zastanawiam się nad porodem w Żeromskim. Tak naprawdę, to ja już nie mam pojęcia gdzie rodzić. Mój lekarz prowadzący nie pracuje w żadnym szpitalu. Można ten szpital zwiedzić? Są jakieś dni otwarte?
 
Na stronie szpitala pisze, że można zadzwonić, umówić się i zobaczyć oddział z salami porodowymi. Ja dziś zaczęłam 30 i chyba zdecyduję się na ten szpital. Może uda mi się zobaczyć jak to wygląda jak zapisze sie na ktg:)
 
Dzięki koniczynka za odpowiedź :* To na kiedy dokładnie masz termin? Dobra, widzę w suwaczku :p
To muszę tam zadzwonić i się umówić i popytać co i jak. A wiecie jak z opieką nad noworodkiem później? Dokładnie chodzi o to, że mój mały prawdopodobnie urodzi się z małą wadą i chciałabym, żeby został jak najdokładniej przebadany.
 
reklama
Nancy opieka jest super :-) jeśli mały urodzi się z wadą to możesz jeszcze Kopernika rozważyć. .ha stąd i stąd mam dobre wspomnienia ;-)
 
Do góry