reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Żeromskim

Cześć dziewczyny. Wreszcie udało mi się coś napisać (jakieś problemy techniczne). Ale wcześniej udało mi się napisać wiadomość do wesolutkiej85. Tak w skrócie, to jestem w 27tc. rozglądam się za szpitalem powoli. Jestem totalnie skołowana, bo pierwotnie miałam rodzić tam gdzie pracuje lekarka prowadząca moją ciążę (na Kopernika) ale jak się naczytałam, to zwątpiłam. Zastanawiam się poważnie nad Żeromskim ale straszą mnie, że rodzenie tam gdzie się nie ma lekarza lub położnej, to kiepski pomysł. Co o tym sądzicie. Możecie mi coś doradzić? Któraś ma jakieś porównanie między tymi dwoma szpitalami? Pierwsze dziecko rodziłam w innej miejscowości i to był koszmar. Wolałabym drugi poród wspominać dużo lepiej.....
 
reklama
Koniczynka ja pierwsze dziecko rodzilam na Kopernika i złego słowa powiedzieć nie mogę. .fakt, że miałam tam lekarza ale znam kilka dziewczyn które nie miały i gorzej traktowane nie były.
W Żeromskim rodzilam niedawno i też jestem bardzo zadowolona. Nie miget fo końca powiedzieć, że miałam tu lekarza bo na wizycie pracującego w nim byłam tylko raz..
Nie słuchaj glupot...ja w którymś momencie przestałam czytać opinie. Uważam, że jeden i drugi jest ok. Do którego masz bliżej?
 
Jestem z innej miejscowości ale przed porodem przenoszę się do dziadków żeby być w Krakowie. Mieszkają osiedle obok Żeromskiego.
 
Koniczynko, zawsze możesz się umówić i zobaczyć szpital, zapytać położnej co potrzeba.
Ja byłam widziałam, poznałam położną, były praktykantki i odpowiadały na moje pytania o znieczulenie/ból/przebieg porodu/wyprawkę :)
Żeromski jest najdalej położonym od mojego miejsca zamieszkania szpitalem a jednak się tam wybieram. Czytałam, słuchałam i tak właściwie to stanęłam przed wyborem Siemiradzkiego-Żeromski. Wybrałam ten drugi.
Mam termin za równy miesiąc więc napiszę co i jak. :-)
Aha, nie znam żadnego lekarza z tego szpitala. Ani położnej. Ale jestem pozytywnie nastawiona :)
 
a te praktykantki są super. Jesli bedziecie mialy opcje rodzenia "z" którąs to bierzcie w ciemno :) ja nie miałam nic przeciwko, nawet miałyśmy z położną niezły ubaw, jak uczyła się oceniać rozwarcie :)
 
reklama
Mam ustalony już termin cc na 18.02 w Żeromskim. Trochę stresu jest, bo cc miałam ponad 6 lat temu.
Po wszystkim na pewno zdam relację!
Mam jeszcze pytanie czy orientujecie się czy wpuszczą moją 6 letnią córkę np w 2 dobie aby poznała siostrę? :)
 
Do góry