reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Żeromskim

Thriade,ja rodziłam w Żeromskim na początku marca i kiedy chciałam zapisać się do szkoły rodzenia to wolny termin był dopiero na maj ;-) dlatego proponuje zadzwoń już teraz i się zapisz wcześniej jak coś to zawsze możesz zrezygnować i jakaś dziewczyna wskoczy na Twoje miejsce.
 
reklama
dokładnie terminy sa polroczne... wiec zapisuj sie juz :) a tak jak pisza dziewczyny najwyzej sie wypiszesz i ktos inny wskoczy :)

Dziewczyny gdyby ktoras byla zainteresowana mam ciuszki do sprzedania po moich Damach. Wiekszosc chodzone przez jedna, bo Ola byla dluga i szczupla, a Zuzia jest krotka i gruba :))) noi wszystkie rozmiary zimowe i letnie, bo urodze w innych porach roku. Mam tego strasznie duzo i nie nadazam wystawiac, wiec jak by byl ktos chetny to pisac PW.
Zapraszam na licytacje pierwszej partii rozm. 56 :p
Zestaw Ubranek dla dziewczynki r.56 wyprawka 30szt (4940661890) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
 
Ja chyba też zdecyduję się na Żeromskiego. Wasze opinie brzmią zachęcająco. Nie zależy mi na pięknych, komfortowych salach tylko profesjonalnej opiece dla mnie i dziecka.
Napiszcie mi proszę, czy Waszym zdaniem ilość położnych na porodówce i oddziale poporodowym jest wystarczająca? Mają czas na indywidualną rozmowę z pacjentką i pomoc (np. w karmieniu)? Po moich doświadczeniach z Siemiradzkim wolę dmuchać na zimne.
Jak teraz wygląda sytuacja z parkingiem? Gdzieś czytałam, że to najdroższy parking w Krakowie (5zl/h). Nadal tak jest? Można zaparkować gdzieś w niedalekiej okolicy czy jest się zmuszonym do korzystania z niego?
 
Hej :)
jesli chodzi o polozne to maja czas i mam wrazenie ze widza wiecej niz powinny :) Mialam kryzys po porodzie - babyboom to uwierz ze przegadalysmy godzine w nocy dopoki mi nie przeszlo :) Pomagaly przystawiac mala, tlumaczyly wszystko.
Parkind do porodu wjazd jest za darmo - mozesz nawet stac kilkanascie godzin :) A potem faktycznie 5 zl godzina albo 30 zl doba. Mozna tez parkowac na pobliskich osiedlach ;)
 
Ja auto zostawilam na osiedlu vis a vis szpitala. Położne rzeczywiście mają czas i dużo cierpliwości:-)
Joanna myślę, że szpital spełnia Twoje oczekiwania :-)
 
Dzięki dziewczyny.
Nie chciałabym się kolejny raz wpakować w taki młyn jaki jest na Siemiradzkiego. Po moich problemach z karmieniem Adasia, wolę poszukać miejsca, w którym ktoś będzie mieć dla nas więcej czasu. Mam nadzieję, że tym razem pójdzie nam lepiej.
Pozdrawiam.
 
Na pewno będziesz zadowolona. Mozesz sie wybrac ogladnac porodowke i porozmawiac z położnymi. Zadzwoń sobie wcześniej i spytaj tylko czy akurat nie sa wszystkie salki zajete.
Szybciutko drugi maluch - gdybys miała jakieś pytania nie tylko dot. Szpitala pisz pw.
 
Pewnie się tam wybiorę, jak znajdę chwilę czasu. Taka rozmowa z położną w małym gronie na pewno więcej wyjaśni niż wycieczka w tłumie zwiedzających :). Wiecie może gdzie najlepiej zadzwonić w sprawie oglądnięcia szpitala?
A i jeszcze jedno - czy można u nich robić zapisy KTG przed porodem? Jest tam jakaś osobna przychodnia przyszpitalna, czy po prostu na Izbie Przyjęć? Gdzie najlepiej dzwonić, żeby się na taki zapis umówić?

wesolutka85 - faktycznie różnica wieku będzie niewielka, +/- 13 miesięcy :). Mam nadzieję, że ogarniemy taki duet, szczególnie jeśli junior(ka) przejmie charakterek po braciszku, którego wszędzie pełno i ciężko za nim nadążyć. Flegmatyk to nam się nie trafił ;).

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
reklama
Na ktg można chodzić przed porodem tylko dobrze jest zadzwonić jakiś tydzień wcześniej i się umówić. Są wydzielone dwa miejsca przy ip z łóżkami do ktg. Numeru nie pamiętam, ale brałam ze strony szpitala, wystarczy że wpiszesz szpital Żeromskiego prodowka ;-)
Różnica wieku fajna;-) na początku jest ponoć troszkę ciężko ale chyba kwestia organizacji :-)
 
Do góry