reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Żeromskim

reklama
Majchrowski byl w Narutowiczu a u nas byl wiceprezydent, dał kosz kosmetykow i podobno mozna dostac kase ale nie wiem jak sie o nia starać ;p mialam jednoosobowa sale i powiem Wam ze po jedno to dobrze wiadomo spokoj ale z drugiej strony szybko mozna bylo dostac załamki zwlaszcza wieczorami w dodatku tv nie dzialalo wiec nudaaa hehe jestem ogromnie wdzieczna dr Domagale i Skibie, gdyby nie oni nie wiadomo jakby sie to skończyło. Dziękować Bogu że trafiłam na tych lekarzy. Niesamowici :)
 
witajcie
podglądam wasz wątek już jakiś czas .. ponieważ chciałabym rodzić w Żeromskim bo mam z tamtąd lekarza..

także witam sie narazie :)
 
ja akutar chcę karmić piersią ..
mam tylko nadzieję ze nie ma dużego nacisku na cesarki bo bardzo chce sn

a chodze na codzień do Dr Olszańskiej
 
Na wstępie się witam :) Jestem w 38 tc i wygląda na to, że czeka mnie planowane cc z uwagi na położenie miednicowe mojej małej. Wybieram się jutro do szpitala ze skierowaniem na patologię na ktg i pewnie spotkanie z lekarzem, który ustali termin cięcia. Czy jest ktoś kto może się podzielić doświadczeniami jak wygląda procedura od momentu takiej wizyty, co wtedy jest wykonywane do przyjęcia do szpitala na cc? Na kiedy ustalany jest termin względem terminu porodu z om?
 
lily witamy:):) na kiedy masz termin? Ja rozpakowałam sie tydzien temu, dokładnie 30 grudnia. Był to mój drugi poród w żeromskim i moge polecic ten szpital w 100% Fakt, kładą baaardzo duzy nacisk na karmienie piersią, ale jak jest taka potrzeba to dokarmią Ci dziecko z kieliszka. Na cesarki nie ma nacisku, wrecz przeciwnie bez powodu nie chcą ich robic. Stawiają na naturalnosc i w karmieniu i w rodzeniu:-)
 
reklama
Do góry