reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Żeromskim

W końcu ktoś konkretny. Dzięki Ci baaardzo ;) a w ZUSie byłam to babka mi głupot nagadała że dwa tyg przed porodem a ja do niej ze skąd mam wiedzieć kiedy urodze haha i sama zaczęła się zastanawiać więc dała mi nr na infolinie, raz tam zadzwonilam i juz konkretniej mowila ale wolalam sie upewnic czy mam czas do tych 2tyg po ;) dzieki wielkie jeszcze raz :)
 
reklama
W końcu ktoś konkretny. Dzięki Ci baaardzo ;) a w ZUSie byłam to babka mi głupot nagadała że dwa tyg przed porodem a ja do niej ze skąd mam wiedzieć kiedy urodze haha i sama zaczęła się zastanawiać więc dała mi nr na infolinie, raz tam zadzwonilam i juz konkretniej mowila ale wolalam sie upewnic czy mam czas do tych 2tyg po ;) dzieki wielkie jeszcze raz :)

No ja wlasnie też gdzieś widzialam ze 2 tygodnie przed trzeba sie deklarowac pracodawcy ale zadzwonilam do zus na infolinie i trafilam na konkretna kobiete ktora mi wszystko wytlumaczyla.
Polecam sie na przyszlosc;)
 
Byłam już kilka razy w Żeromskim na badaniach i wszystko ładnine, pięknie tylko przeraża mnie że drzwi główne na porodówke są otwarte, wszystko słychać i widać a do toalety z prysznicem trzeba przejść więc wszyscy cię widzą...
 
Agnieszka ja rodziłam w sali 3, przy toalecie więc nikt mnie nie widział na szczęście. ale powiem Ci, że w pewnym momencie jest Ci wszystko jedno :-D
 
Ja rowniez zalowalam, ze przy salach nie bylo lazienek, bo niestety ta jedna byla w nienajlepszym stanie jesli chodzi o czystosc- ubikacja zakrwawiona, a pod prysznicem nachlapane, w brodziku stala woda. I pomimo bolu utkwilo mi to w pamieci ;). Poporodowa lazienka byla za to bardzo czysta- ja mialam 1- osobowa sale, a dziewczyny z drugiej strony tez bardzo dbaly i zostawialy wszystko w najwyzszym porzadku :).

A co do wstydu- przy duzym rozwarciu juz sie o tym nie mysli- potwierdzam.
 
reklama
Kobietki mam pytanie- jakie sa sale poporodowe ( w sensie ilosci osob na sali)?
Ja juz rodzilam co prawda, ale nie dane mi bylo wycieczkowac sie po oddziale.
 
Do góry