reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Żeromskim

jejku to sporo macie tych badań pod koniec. ja standardowo mocz i morfologia...no i gbs tez w diagnostyce 25zl dałam
Kiłe robilam dwa razy i nie kazal mi juz powtarzac , a po co tą krzepliwosc robisz?

plan porodu mam zrobiony...musze go troszkę okroić bo -wyrzucic oczywiste rzeczy bo podobno nie lubią czytać dlllllugich wywodów. a korzystałam z kreatora na stronie rodzić po ludzku;-)znacznie ułatwia sprawę:-)


nikol - nie musisz miec planu, ale mozesz:) to jest tak jakby opis Twojego wymarzonego porodu:) piszesz w pktach o swoich oczekiwaniach co do np . znieczulenia, nacinania krocza itd. (bo czasem w trakcie porodu mozesz nie miec glowy do informowania personelu o swoich rządaniach)
poczytaj sobie tutaj http://www.rodzicpoludzku.pl/Plan-Porodu
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witajcie dziewczyny, ostatnio mocno zastanawiam się nad wyborem szpitala w którym urodzę. Jest to spowodowane przeciwciałami HCV które wyszły dodatnie. Rozmawiałam z położnymi z mojej przychodni i obie jednogłośnie odradziły Klinikę Kopernika a zaproponowały Żeromski. Dodam że niestety żadna z tych położnych tam nie pracuje. Dały mi jednak radę abym zadzwoniła na oddział i umówiła się na spotkanie z położną z tego szpitala, dopytała o procedury oraz umówiła się na obejrzenie porodówki. Powiem szczerze że tym ostatnim bardzo mnie zaskoczyła. :) I tu pytanie, czy któraś z Was przed porodem była oglądać oddział, czy rzeczywiście można tak zadzwonić i bez problemu udzielą mi jakiś informacji? Z góry dziękuję za odpowiedź i życzę Wam szczęśliwych rozwiązań bo widzę że większość z Was jest już na samej końcówce :)
 
Ja za GBS też płaciłam koło 25zł prywatnie, wyniki mam do odebrania na następnej wizycie. Co do Planu Porodu...to się jeszcze zastanawiam czy pisać takowy wogóle. Mam zamiar rodzić z mężem, więc ewentualnie jakbym nie była w stanie, to on mógłby informować personel o moich sugestiach i oczekiwaniach. Przemyślę to:)

Evvella też jak się przebudzę w nocy to niemogę zasnąć. Jeszcze jak dołączy mały wiercipiętek i zacznie się rozpychać to już nie da się pospać:) Dzidziuchy trenują nas już

Oliwia A co do zwiedzania porodówki to najlepiej zadzwonić wcześniej i poinformować, że chciałabyś obejrzeć na jakąś tam godzinę. Mnie wszędzie oprowadziła Pani i poopowiadała o wszystkim dokładnie. Więc jedź póki brzuszek jeszcze niewielki, a napewno rozwiejesz swoje wątpliwości co do wyboru szpitala. Ja byłam bardzo mile zaskoczona salami i informacjami jakie udzieliła położna.
 
ufff łóżeczko się zmieściło i jeszcze zostało parę cm na wkręcenie stelaża do baldachimu.

wychodzi na to że przepłaciłam, albo dlatego że lekarka wysyła ze swojego gabinetu to drożej wychodzi, no cóż oby był ujemny.
Muszę zrobić magnez i żelazo bo było na minimum ostatnio i jak stracę dużo krwi to mogło by być nie ciekawie, a na krzepliwość nie pytałam dokładnie ale to chyba przy cesarce potrzebują tych informacji w razie krwotoku.

Właśnie się zastanawiam nad tym planem porodu, moja lekarka pracuje w Żeromskim to jej zapytam jak to jest w realu czy oni w ogóle z tego korzystają.
 
No to super że łóżeczko się zmieściło, nie potrzebnie się martwiłaś:) Teraz będziesz na nie ciągle spoglądać z niecierpliwością ( ja tak mam przynajmniej). A jak się nazywa Twoja gin. bo ja też mam gin. która pracuje w Żeromskim:) Może ta sama;p
 
Evvala nie ma co ukrywać że jak lekarz coś robi to też chcę na tym zarobić więc jak musi zapłacić do laboratorium 25 to dorzuca swoje 15.
Super że łóżeczko wymiarowo ok :)

Moje wyniki gbs już są a to oznacza że jest ujemny.
 
o to super Mysza - to możesz już być spokojna, jedno z głowy do porodu, mam nadzieje, że i mój będzie taki sam:-)

Wybieracie się na targi mother and baby jutro na błonia? Ja jadę, może będzie ciekawie. Dla nieznających tematu Mother & Baby
 
reklama
A to moja gin. Ewa Zygiel. A na targi się niewybieram, mamy już wszystko skompletowane. A ja już takich miejsc muszę unikać, bo bym wszystko kupiła i mąż by mnie do domu nie wpuścił z kolejnymi zakupami:) Dziś kupiliśmy 8 paczek pieluch i chusteczek i jeszcze kosmetyki Hipp. Więc już wszystko co nam brakowało. Bo coś czuje że niedługo mnie weźmie, od 2 dni mała już tak słabo fika. Tylko takie ma delikatne zmiany ułożenia, więc chyba kumuluje w sobie siły do porodu. Pierwsze KTG mam dopiero 2 września. A wy już zapisane na KTG?
 
Do góry