reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Żeromskim

Dzięki Angella za info, w takim razie nie zmieści się... no nic będę kombinować jutro.

Nicol
chyba jednak ja będę ostatnia, podobnie jak Tobie drętwieją mi palce zwłaszcza w nocy i strasznie mnie to irytuje bo mnie to budzi a wtedy już nie mogę usnąć. :baffled:
 
reklama
ja łóżeczko tez już dawno skręcone mam i nawet wsio ubrane już i całośc przykryłam coby się nie kurzyło;-)
też jestem zwarta i gotowa...wiec teraz będzie się dłużyło...

Angella a materacyk polecam wyciagnąć z folii i wietrzyć na balkonie...bo tak dziwnie smierdzą chemią

Evella - tak jak piszę Angela to jest wymiar wewnątrz...ale ta ramka to nie jest taka gruba przeciez wiec powinien się zmieścić (chyba , że łóżeczko masz jakieś ekstra wymyślne)

a porodu też się boję jak cholera:szok:
 
Sporo nas się uzbierało na ten wrzesień :):):)

Ja gbsa robiłam w diagnostyce na Olszańskiej we wtorek więc dzisiaj będę dzwonić czy już są wyniki.

Torba też jeszcze nie spakowana ale w weekend już będzie bo t takie mam plany żeby do niedzieli była gotowa. W każdym razie wszystko przygotowane tylko powrzucać.

Moje łóżeczko mną po zew wymiarach długość 125cm dokładnie to 124,7. Firma Klupś.

Miłego dnia
 
o dzięki, to mnie uspokoiłyście bo mam wymiary łóżeczka w standardzie 120X60 więc jeżeli będzie w całości 125 to się zmieści.....dzisiaj się okaże

kurcze, dziewczyny też tak macie że jak się obudzicie w nocy to już nie możecie zasnąć??!! Ja od 4 dni budzę się koło 4-5 i koniec spania. Kiedyś byłam prawdziwym śpiochem, a teraz to ja nie wiem co ta ciąża ze mną robi heh, dopiero później muszę iść na drzemkę. Z drugiej strony może to przygotowanie przed nocnym wstawaniem z maluszkiem?

A ile płaciłyście za GBS'a? bo ja u mojej gin 40 zł.
 
W diagnostyce za sam wymaz z pochwy 25 zł

Też miewam czasami takie noce ale ja się z reguły budzę ok 2-3 nie śpię do 4 i później odsypiam. Choć ostatnio odpukac nocki bardzo fajne
 
no to prawie o połowę taniej, ja chodzę prywatnie do ginki i pewnie dlatego drożej, bo to nie na NFZ. Całą ciążę wszystkie badania musiałam płacić mimo ubezpieczenia, ale to cena za prywatne wizyty, jednak wolę tak niż być w przychodniach gdzie maja niezbyt dobre opinie co do opieki nad ciężarnymi. Teraz mam znowu wykonać multum badań końcowych, ale mam też iść na wizytę do internisty i to ją poproszę o skierowanie.

A tak z innej beczki - macie zrobiony PLAN PORODU??
Miłego dnia - zapowiada się słoneczny ale przyjemny:happy2:
 
Evvela ja też chodzę prywatnie do lekarza i badania też na własną rękę wszystkie robię w diagnostyce na Olszańskiej.

A co to za badania na końcówkę masz zrobić?
Ja robiłam teraz morfologie, kiłe no i ten gbs. Mocz robiłam w ubiegłym tygodniu to już nie powtarzam bo przez całą ciszę nie miałam problemów z wynikami
 
no ja też w diagnostyce wsio robię:-) dobrze, że mają kartę stałego klienta to zawsze te parę % jest taniej, ale GBS to lekarka pobrała i wysłała z gabinetu.

A badania końcowe to w zasadzie takie jak piszesz, do tego mam magnez i żelazo bo miałam na granicy normy, WR, cukier na czczo, i na krzepliwość krwi ATPP i IHR.
 
reklama
Do góry