reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Żeromskim

reklama
Ja też nie mam lekarza z Żeromskiego:-D Chodzę na abonament do Multimedis do lekarza, który jest z-cą Ordynatora na Ujastku. Ale z Ujastkiem nie chcę mieć nic wspólnego, chociaż doktorek bardzo fajny i rzeczowy. Zamiast KTG na każdej wizycie sprawdza akcję serduszka za pomocą USG:) :tak:
 
Krakowianka, a dlaczego nie bierzesz Ujastka pod uwagę? Ja bym też chciała w Żeromskim, ale wiem, że nie dostanę zzo, bardzo marne szanse przynajmniej są, poza tym żeromski jest ok, 2 razy w nim rodziłam. Teraz chodzę do lekarki z Ujastka, w sumie to jest koleżanka naszej koleżanki i wg niej powinnam dostać znieczulenie, a ponieważ wiem, co mnie czeka, jakie mam skurcze, to bez znieczulenia już się nie wybieram rodzić. Też nie wszystko mi się podoba na Ujastku, ale już mam doświadczenie w opiece i karmieniu i wiem, czego mam się domagać, to te 2 dni wytrzymam w szpitalu. A ty pewnie chodzisz do dr Gołąbka? Też kiedyś do niego chodziłamw Multimedisie
 
Dlatego, że właśnie nie mam doświadczenia w opiece i karmieniu, a tego jak wynika z wielu opinii nie zapewni mi personel z Ujastka. Tam się jest skazanym samym na siebie i "trzeba sobie jakoś radzić". W Żeromskim przecież jest możliwość znieczulenia ZZO, co prawda oni stawiają na naturalne porody, naturalne metody łagodzenia bólu, no ale jak widzą, że się kobieta bardzo męczy to dają. Co z tego, że miałabym fantastyczny poród na Ujastku, jak potem obolała będę się zmagać ze znieczulicą położnych i pań od laktacji - najważniejsze jest chyba uzyskać fachową opiekę w dosłownym tego słowa znaczeniu, a nie tylko pięknie napisaną w folderze reklamowym szpitala.
Owszem, moją ciążę prowadzi dr Gołąbek;-)
 
W Żeromskim nie dostałam znieczulenia zzo i dlatego nie będę już ryzykowac trzeci raz,że teraz mi dadzą, a karmić i opiekować się maluchem umiem, to jakoś przeżyję ten Ujastek, mimo mojej niechęci do niego
 
Cześć dziewczyny, ślędzę ten wątek już od jakiegoś czasu,
chciałabym rodzić w Żeromskim. Pierwsze dziecko rodziłam przez cc na Ujastku.

Prawdopodobnie teraz też będę musiała mieć cc, choć przyznam że chciałabym bardzo spróbować sn. Czy jest tu ktoś kto rodził w Żeromskim naturalnie po cesarce? Ciekawa jestem jak sie na to zapatrują.

Obecnie chodzę do lekarki która nie chce słyszeć o sn, poza tym straciłam zaufanie do niej, i chce zmienić lekarza.

Czy któraś z Was chodziła do dr. Katarzyny Moskały? Miałabym kilka pytań ...

Pozdrawiam serdecznie :)
 
Pasja ja swego czasu chodziłam do dr Kmiecia - bardzo miły i kompetentny lekarz. Prowadził dwie ciąże mojej przyjaciółki. Także jego z Żeromskiego mogę polecić. Zmieniłam tylko dlatego, że będę rodzić na Ujastku.
 
Pasja ja swego czasu chodziłam do dr Kmiecia - bardzo miły i kompetentny lekarz. Prowadził dwie ciąże mojej przyjaciółki. Także jego z Żeromskiego mogę polecić. Zmieniłam tylko dlatego, że będę rodzić na Ujastku.

A gdzie on przyjmuje ? Ile bierze za wizytę?
No i jeszcze interesuje mnie czy bez problemu wypisze mi L4? Bo ja od początku ciąży na zwolnieniu jestem.

Ps. Mamy podobne nicki :D
 
reklama
Do góry