reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Żeromskim

tego się będę trzymać ;) Ty miałaś CC planowane?? Byłaś wcześniej się umówić? W którym TC robili Ci CC?
Ja jestem teraz w skończonym 33 TC, z tego co słyszałam to około 38 TC robią planowane CC.
 
reklama
ja miałam takie planowane-nieplanowane. przyszłam tydzień po terminie, żeby zostać przyjęta na oddział i dowiedziałam się, że zamierzają mi zrobić cc tego samego dnia jeszcze (ze względu na moją cukrzycę, wagę dziecka i moje podwyższone ciśnienie przy przyjęciu na oddział). wiem, że jak chodziłam na patologię na ktg, to były dziewczyny się umawiać na cc, ale nie wiem ile wcześniej:(
 
Dziękuję za informację :-) wychodzi na to że, muszę się uzbroić w cierpliwość i poczekać do 28 marca - wtedy mam wizytę u lekarza prowadzącego i wówczas dostanę wszystkie dokumenty nie zbędne do CC. W ten dzień czeka mnie wycieczka do szpitala i ustalenie terminu.
 
wesolutka85 weszlam wlasnie na forum, po raz pierwszy od ho ho, patrze a tu taka niespodzianka! :) gratuluje drugiego malenstwa! pamietam ze od poczatku marzylas o szybkiej drugiej ciazy wiec tym bardziej gratuluje :)
 
Cześć dziewczyny! Ja od wczorajszego wieczora leżę na patologii bo miałam zły zapis ktg, ale na szczęście wszystko jest ok tyle że już raczej do porodu tu zostanę. Nie narzekam bo opieka jest rewelacyjna,jak na razie wszyscy bardzo mili i uprzejmi.
 
Jamajka w 39 tyg,na szczęście wszystko jest ok ale do domu nie chcą puścić bo podobno zaraz mam urodzić. I oby mieli rację bo strasznie mi się nudzi ;)
 
reklama
My już wypakowane :-) jednak zakończyło się cesarką. Małej dlatego tak skakało ciśnienie ponieważ miała supełek na pępowince. Może się uda i jutro już wrócimy do domu.
 
Do góry