reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Żeromskim

No wiec tak jak sadzilam...moze akurat ja natrafilam na jakies dane sprzed lat czy cos. Na razie to i tak nastawiam sie na porod naturalny.....ale wiecie jak czasami bywa. Najwazniejsze jest dobro dziudziusia. :happy2: Wiec jak trzeba bedzie ciac...to trudno.
A tak z innej beczki, czy ktos z Was slyszal aby Zeromski odeslal kogos do innego szpitala ze wzgledu na brak miejsc?
 
reklama
Frysia, nawet jak nie ma miejsc to Cie przyjma, tylko moze byc sytuacja ze trafisz po porodzie zamiast na salke poporodowa, na patologie ciazy ;-)
 
ja słyszałam, że nie chcą odsyłać i starają się gdzieś pacjentkę wepchnąć. zdarza się, że się leży na patologii albo w niewyremontowanych salach na porodówce <ja nie widziałam, Mąż widział i mówi, że czysty PRL>.
 
Moze nie bedzie az tak zle:p Mam na mysli ten PRL. Jutro jeszcze musze zadzwonic by umowic sie na ktg. Wiecie moze w jakich godzinach robia? czy tylko do poludnia czy po poludniu tez??
 
te niewyremontowane to podobno serio serio PRL;-) ktg robią w poradni do południa (rejestracja jest chyba do południa, ale przyjmują jakoś do 13-14), na izbie przyjęć popołudniu (ale to raczej jakby Ci się coś działo).
 
ale podobno patologia miała być remontowana, ktoś potwierdzi jak to wyglada teraz?
Jak mnie przyjęli przed porodem na dobę to fakt, że niezaciekawie było (łazienka na korytarzu, sale 4 osobowe) ale za to bardzo miła atmosfera:)
 
reklama
Witajcie, jestem tu nowa:) Przed porodem często zaglądałam na forum i czytałam z zapartym tchem, co słychać u kolejnych świeżo upieczonych mam. Rodziłam w Żeromskim i ... oczywiście polecam szpital. Miałam okazję poznać wiele położnych, bo spędziliśmy w szpitalu 10 dni.
 
Do góry