reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poród w Żeromskim

no właśnie, chyba jedyna opcja dla tych które chcą mieć lewatywę to ją kupic i przynieść, mam nadzieję, że wtedy położne ją zrobią, bo ja akurat wolę mieć to za sobą;-) Trochę przerażające jest leżenie na patologii bo z tego co kojarzę to ten oddział nie jest odremontowany i wygląda jak z czasów II wojny...
evelin szpital Kopernika pod względem porodówki chyba nie cieszy się dobrą opinią. Ja przynajmniej tak słyszałam, mam 3 koleżanki które tam rodziły i jedną np. zarazili bakterią poczas szycia, 2 pozostałe ogólnie nie polecały szpitala...

Dziewczyny jak urodzicie i bedziecie miały chwilę, napiszcie proszę jak to wszystko przebiegało i jak oceniacie żeromskiego

 
Ostatnia edycja:
reklama
Przed pierwszym porodem nie potrzebowałam lewatywy ponieważ sam poród rozpoczął się od rozwolnienia ;) Nie wiem jak będzie tym razem jednak lewatywę zakupię i zrobię ją chyba sama w domu przed wyjazdem.
Zobaczymy czy czasu mi wystarczy :-D - planowanie planowaniem a i tak wyjdzie jak wyjdzie :-)
 
Ja bardzo pomalutku zaczynam się stresować termin mam 29.12-1.01 więc jeszcze trochę czasu zostało. Bardzo bym chciała rodzić w Żeromskim , po pierwsze 5 minut od domu, po drugie fajna opieka, po trzecie już tam rodziłam i byłam zadowolona:-)
 
Martusia, fajnie że nas przybywa. Już kilka dziewczyn na podobny termin :) Jak dawno rodziłaś w Żeromskim? Możesz coś więcej napisać?
 
Hej dziewczyny piszę po długiej przerwie 4.10. urodziłam synka po wywoływaniu oxytocyną , o 21:50 urodził się Jaś ważył 3200 i mierzył 53 cm, poród super najpierw była jedna położna pani Bożena Kubacka cudowna kobieta ,potem pani Aneta nie pamiętam nazwiska i ona również była wspaniała pomagała mi dzięki niej nie byłam nacinana ogólnie opieka rewelacyjna oddział położniczy super oddział noworodkowy też i super personel niestety mały miał podwyższone CRP więc wyszliśmy dopiero w 5 dobie życia polecam wam ten szpital bo jestem sama pod ogromnym wrażeniem a i jeszcze pani Ewa Chorobik najlepszy pediatra jakiego znam konkretna,pomocna i sympatyczna.

I dziś już Jaś kończy miesiąc ale to zleciało a wam dziewczyny polecam z całego serca ten szpital :)
 
ja mam właśnie z małym to samo gazy straszne i od piątku kupki nie zrobił kupiłam mu dziś bobotic herbatka też nie pomagała a z rytmem dnia to też lipnie bo jednego dnia jest ok a drugiego już nie,też nie mam siły go nosić a ma miesiąc i waży ponad 5 kg
 
są 2 osobowe bo ja leżałam na takiej jak ja rodziłam to też miejsc nie było po 2 godzinach bycia na sali poporodowej przenieśli mnie normalnie na oddział położniczy na sale 2 osobową
 
Bylismy w Zeromskim zobaczyc co i jak bo nie znamy tego szpitala. Panie polozne byly tak mile ze pokazaly sale do porodu i po porodzie. Wszystko nowe i zadbane. A te panie ktore akurat mialy dyzur bardzo sympatyczne.
 
reklama
Do góry