reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poród w Żeromskim

Karla będzie dobrze. Najważniejsze jest nastawienie psychiczne, po prostu musisz myśleć pozytywnie. Wszystko się uda, ból będzie do wytrzymania, a każdy skurcz będzie Cię przybliżał do zobaczenia dzieciątka.
Sądzę że warto aby był ktoś z tobą, przynajmniej do czasu jak nie zaczniesz wypierać malca.
Ja pierwszy poród przeżywałam samotnie, czego bardzo żałuję. Rodziłam na kopernika, położna wpadała co 2h:baffled:.
Teraz idzie ze mną mąż, powiedziałam mu że jeśli chce to może wyjść na finale :) Tam już go nie potrzebuję bo wiem że zaraz będę miała ze sobą cieplutkiego malucha na piersi :) Jest to najpiękniejsza chwila jaką można przeżyć i chyba tak należy do tego podchodzić.
Każdy się boi, zastanawia się a co będzie gdy... jednak warto szybko przeganiać czarne myśli i zastępować je samymi pozytywnymi :) :-)
 
reklama
Oliwia, u mnie właśnie pozytywne myśli są zawsze zdominowane przez te katastroficzne :szok: Męża chyba już namówiłam, zeby był ze mną przy porodzie, ale wyłącznie tak jak piszesz w tej fazie zanim dziecko zacznie wychodzić. Dla mojego zdrowia psychicznego lepiej żebym w tym momencie nie musiała się stresować, ze personel szpitala zamiast zając się mną reanimuje mojego męża. On niestety jest strasznie przewrażliwiony w temacie krwi, fizjologi i generalnie szpitali, więc wiem że już sama jego obecność to będzie wyczyn:-D Na kiedy Ty masz termin? Ciekawe czy jest tu na forum jakaś styczniówka żeromska :)
 
Karla ja mam termin na 4 stycznia wg USG a wg OM na 8 :) Jest na pewno jeszcze jedna dziewczyna z terminem na styczeń :) Ja się modlę aby dotrzymać do końca roku i urodzić dopiero w styczniu :)
 
hey!Mam pytanie do mam które niedawno rodziły w żeromskim.Jest strasznie mało pisane o tym szpitalu a nie długo rodzę i jestem strasznie ciekawa jak to wygląda w tym szpitalu. I jak to jest z lewatywą ....Bardzo prosze o odpowiedzi :)
 
mgielka wejdź sobie na gdzierodzic.info tam jest sporo informacji. Z tego co mi wiadomo lewatywa jest na życzenie i trzeba sobie ją kupić w aptece i przynieść. Chyba, ze cos się zmieniło.
 
Z tą lewatywą to właśnie dziwne jest. Ja chciałam, mówiłam, że chcę, a mi nie dały. Na szczęście nic mi się nie "przytrafiło", ale miałam mały stres :rofl2:

Mgielka, szpital jest super, jedyny minus, to przepełnienie. Ale może uda Ci się trafić na taki czas, że będą większe luzy.
Zadzwoń sobie i pojedź obejrzeć oddział. Tam będziesz mogla o wszystko wypytać no i zobaczyć na własne oczy :-). Aha, no i jeśli chcesz jeździć tam na KTG to radzę zadzwonić do poradni i zaklepać termin tak tydzień wcześniej.
 
Właśnie byłam tam na początku października i kobiety z noworodkami na patologi ciąży leżały bo miejsc brakło. Ale może w tym miesiącu coś lepiej będzie mam taką nadzieje bo własnie mi zostały 2 tyg i liczę na sale 2 osobowa.Są takie podobno tak?
 
reklama
Po namysle i opiniach zdecydowalam sie na Zeromskiego zamiast Kopernika. Mam nadzieje ze to dobry wybor i do czasu mojego terminu troche sie tam "poluzni"
 
Ostatnia edycja:
Do góry