reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poród w Żeromskim

reklama
witam kobietki:-)

kilka dni mnie nie było bo dużo załatwień i jeszcze mały remoncik nam się trafił więc nie było czasu ani siły tu napisać.
Zbliża się wrzesień i starszakowi książki trzeba kupić i wyprawkę do szkoły, zamówiłam też łóżeczko i się wkurzyłam, bo na stronie napisali dostępność duża i 24h realizacja zamówienia no to bach kupuje, a tu gość dzwoni, że nie mają, że może w poniedziałek ale to też nie jest pewne, no szlag mnie trafił -to po co się ogłasza:wściekła/y:
ale na osłodę przyszedł mi biustonosz z alles Biustonosz do karmienia Mama Letizia - Alles - biustonoszedokarmienia.pl i jest świetny:tak: polecam, piersi ładnie się układają, wewnątrz jest mięciutka podszewka która nie obciera sutków(tak wrażliwych teraz) przy tym jest sexi i nie wygląda się jak maciora -polecam

Judka bidulko, widzę, że się doczekać już nie możesz - nie dziwię się. Mnie pewnie czeka powtórka z rozrywki i 41 tygodni w ciąży.
A z tym parkingiem to rzeczywiście przesada, niezły interes robią:dry:
Nikol świetne wieści, cieszę się że z malutką wszystko ok:tak:
Jaki nagle gwar się zrobił na krakowskim forum babyboom:szok: odkąd tu zaglądam to jeszcze nigdy tyle wątków naraz nie było pogrubionych hhehe.
Dziewczyny jedziecie na te targi mother and baby? Ja się chyba przejadę tak z ciekawości zobaczyć co tam mają:-)
 
judka a może trochę aktywności żeby córcia chciała wyjść by pomogło?
Parking tak działa, za każdy wjazd płacisz... a na osiedlu też trzeba uważać bo nie wszędzie można zaparkować, mimo że wydaje się że można, a straż miejska jeździ non stop.

evvella do tego biustonosza są jeszcze świetne koszule :-D

nikol super że u Was wszystko dobrze!
 
Cześć dziewczyny, witam serdecznie przyszłe i obecne mamusie :-)piszę tu po raz pierwszy choć nie pierwszy raz czytam forum:-D może dlatego, że mój termin 15 września zbliża się wielkimi krokami a coraz więcej pytań chodzi mi po głowie. W piątek wybieram się obejżeć porodówkę chociaż to i tak formalność bo na szpital żeromskiego jestem już zdecydowana. Zastanawiam się tylko czy warto umawiać się z położną do porodu? Lekarza prowadządzego mam w innym szpitalu a żadnej położnej nawet nie znam.

Jak uważacie, czy wogóle jest sens opłacać położną, bo z tego co słyszałam to szpital cieszy się ogólnie dobrą opinią.

Pozdrawiam
Sylwia
 
czesc Dziewczyny :-) Juz myslalam, ze dzisiaj nie napisze do Was, dopiero za kilka dni. W nocy o 1.26 obudzily mnie pierwsze skurcze, przez 4 godziny liczylam, ale byly bardzo nieregularne i odpuscily, wiec zasnelam jakos przed 5. Juz mialam taka nadzieje !!! Teraz sobie mysle, ze moze Mała zaczyna sie przedzierac ??? Faktycznie tych skurczy chyba nie da sie pomylic. Po poludniu wybieramy sie z meżem na spacer, moze cos przyspeszymy :-)
Mysza84 staram sie byc aktywna w domu, no. przy sprzataniu lub jak wychodzimy z mężem po jakies zakupy. Ja sama nie wychodze na spacery, bo sie boje, juz jest mało bezpiecznie w tym tygodniu :-)
czesc sylwia-kr - ja tez nie mam lekarza z Żeromskiego i położnej tez nie bede opłacała - zapewne dobrze sie nami zajma :-)
 
Mysza84 Dziękuję, pewnie masz rację, bo razem z mężem też jesteśmy sceptycznie nastawieni do tego pomysłu.
judka-KR Mam dobre przeczucie i napewno będzie wszystko tak jak trzeba:tak:Ja też wolę przeznaczyć pieniadze na mojego synka, a faktycznie podziękować to co innego niż dawać z góry nie wiadomo za co.

A z resztą to porodu się nie boję tylko żeby z dzieckiem było wszystko dobrze. Grunt to pozytywne myślenie :laugh2: Życzę nam wszystkim powodzenia.
 
Nikol to się należałaś w szpitalu, ale najważniejsze że wszystko w porządku. I termin masz dzień po moim , ja mam na 19 września wg.OM. Termin według miesiączki jest mniej prawdopodobny, bo każda może mieć inną długość cyklu. Mi gin. powiedziała żeby bardziej sugerować się tym terminem z USG (prenatalne w 13tyg.). Chociaż dzieci i tak wychodzą kiedy im się uwidzi:)

Judka to już jakieś oznaki porodu, bardzo dobrze...myślę że ten dzień zbliża się wielkimi krokami...:) Trzeba jeszcze cierpliwie poczekać:)
 
reklama
Do góry