reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Żeromskim

To chyba razem leżałyśmy na tym ktg :-) Właśnie wtedy byłam na pierwszym ktg, tzn. w piątek 5 lipca i faktycznie dr Ruda nic więcej mi nie powiedziała, tylko: zapis idealny. Idę za tydzień w czwartek na kolejny......Zobaczymy czy będzie ktoś inny czy ta sama pani dr :confused:....


O widzisz :-) Ja miałam na 9 i jeszcze jak leżałam pod ktg to właśnie słyszałam że kogoś tak odesłała siedząc na krześle gdzie się rejestruje :) I jeszcze chyba położna się pomyliła i Ci wpisali termin porodu na sierpień? Jeśli tak to na pewno się minęłyśmy :-)
Też miałam mieć następne w czwartek ale kurcze nie było już terminów na poranne więc wybrałam piątek (co jest de facto dzień po terminie i mam nadzieję, że nie dociągnę) :-)

Endywia tyle tu kciuków trzymanych że na pewno dziś urodzisz :-) No i nici ze spacerku :p
 
reklama
Aisha a na ktora w czwartek masz ktg?ja na 10.30ale mam nadzijr ze nie dociagne :-)

endywia myslimy myslimy,ja to co chwile wchodze patrze czy napisalas ze juz po:-))i masz malego przy sobie:-)


a wiecie moze czy sa jakies ograniczenia co do wizyt w szpitalu np dzien po porodzie?ze np tylko dwie.osoby moga wejsc czy xos?
 
u nas termin nadszedł a tu spokój :( co prawda brzuch twardnieje co jakiś czas ale to chyb nic istotnego.. jutro rano ktg i zobaczymy. Ciekawe czy tym razem w ogole bedzirbadanie czy znow mnie ruda odesle do domu :/ była już któraś z Was na ktg po terminie? było badanie czy tylko ktg? i kiedy nastepna wizyta? kurcze a moja gin mowila ze napewno nie doczekam terminu :p
 
Dotkaaa nie ma chyba ograniczeń dla odwiedzających
wróciłam z ktg- zapis prawidłowy, usg w porządku- kolejne we wtorek
 
Dotkaaa- jak ja lezalam w kwietniu to bylo tak ze lezalam na sali 2 osobowej i polozne prosily zeby max 2 osoby byly przy jednej odwiedzajacej, bo jak by mialo byc wiecej to bylby straszny tlok, a poza tym wtedy goraco strasznie bylo, ale generalnie to glownie tatusiowie przychodzili i mamy:)
 
Endywia wiem, że końcówka ciąży na patologii to nic fajnego, ale wydaje mi się że niedługo tak poleżysz:-) a jak wieczorne ktg- było już?
 
reklama
Endywia mi tez sie wydaje ze cos sie zacznie jesscze dzis..albo jutro:-*glowa do gory dasz rade...

marta mam wrazenie.ze kazdy gin mowi ze do tp sie nie doczeka haha:-))

dzieki za odp co do odwiedzajacych..i tak najlepirj cieszyc sie w szpitalu tylko z mezulkiem dzieckiem no i my:-)

niewiem jak to jest z ktg po terminie ale jak Marta pojdziesz to daj znac ..no i jednak usg pod koniec ciazy w szpitalu po ktg to powinno tez byc na porzadku dziennym...
 
Do góry