reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Żeromskim

Endywia trzymamy kciuki!!moze juz masz dzidziulka po drugiej stronie!:-*

a to pojechalas bo...maly byl za bardzo aktywny?czy cos zle zrozumialam?

napewno wszystko jest ok czekamy na wiesci!
 
reklama
I nic.. Zatrzymało się.. :( a ze po terminie bede musiała zostać do porodu..... Albo wypisać sie na własne żądanie.. :( kula w łeb ;(
 
jeden dzień po terminie i Cię zatrzymali?
ja dziś jadę na ktg mam nadzieję, że wszystko będzie ok i mnie nie zatrzymają
 
Ale zatrzymali mnie bo
miałam rano skurcze na poziomie 100 co 3 minuty.. Nie dlatego, ze po terminie tylko skoro coś się działo, a już mam po terminie to szpital nie chce brać odpowiedzialności i wolą kontrolować..
 
reklama
Judka_Kr witaj na forum :) Jeśli chodzi Ci o badania np potrzebne do znieczulenia to na miejscu w szpitalu mogą Ci je zrobić także bez obaw. A te badania typu kiła, różyczka to jeśli je miałaś na poczatku ciąży robione to nie masz się co martwić bo niektórzy lekarze tylko raz to zalecają.

Ehh byłam dziś na KTG w Żeromskim i nawet gdybym nigdy od Was nie słyszała o Rudej to pierwszy rzut oka na nią i już wiadomo wszystko :-(Jak leżałam pod ktg to załatwiła jedna z dziewczyn w poczekalni słowem "zapis idealny", później gdzieś zniknęła a następnie przyjęła bez kolejki jakąś chyba ich wszystkich znajomą ehh
No jak się tak człowiek napatrzy to naprawdę się zastanawiam czy w tym Żeromskim to na oddziale też jest taka "komuna" że tak się wyrażę :crazy: Mam jednak nadzieję, że nie. No i moja wizyta u niej też trwała z pół minuty - zapis ładny, proszę przyjść za tydzień.
Albo może my panikujemy kobitki i takie częste badanie nie jest wcale potrzebne :-)

Endywia ja jestem z Woli ale bliżej bonarki, ale na kurdwanów często sobie podskakuje na targ po świeże owocki :-)

To chyba razem leżałyśmy na tym ktg :-) Właśnie wtedy byłam na pierwszym ktg, tzn. w piątek 5 lipca i faktycznie dr Ruda nic więcej mi nie powiedziała, tylko: zapis idealny. Idę za tydzień w czwartek na kolejny......Zobaczymy czy będzie ktoś inny czy ta sama pani dr :confused:....
 
Do góry