reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Żeromskim

reklama
no tak - wszystkie pojdziecie rodzic, tylko ja zostane :confused: ani pol skurczu.... :-(I to po aktywnym dniu, sprzatanie, gotowanie I spotkanie ze znajomymi skonczone po polnocy..... ale ja Was kiedys dogonie :-)
 
Też byliśmy u znajomych i od 20 Mały szalał cały czas, dosłownie skakał w brzuchu.. I tak nie przestał do 3 w nocy.. Zostawili mnie na patologii żeby sprawdzić, a tu na ktg zonk- skurcze co 5 a potem co 3 minuty.. Dziewczyny jak Boga kocham ja prawie nic nie czuje.. Czekam teraz na wizytę pewnie zdecydują co ze mną :( trzymajcie kciuki proszę..
 
Endywia, to sama pojechałas do szpitala, żeby sprawdzic co i jak?? Moja Zuzia nocami tez taka jest aktywna, jak zacznie o 22-23 tak ja czuje jeszcze ze 2 - 3 godziny. Trzymam za Ciebie mocno kciuki i mam nadzieje, że może juz niedługo uściskasz swojego maluszka. Jestescie w dobrych rękach, głowa do góry;-)
 
reklama
Do góry