reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Żeromskim

Dziewczyny zaraz trochę po nadrabiam...
Chciałam tylko zameldować się w dwupaku ;p
Od niedzielnej burzy nie miałam internetu... w końcu komputer męża się połączył a mój nadal nie chce;p

U nas dalej brak postępów porodowych, skurczy nie ma...
Wczoraj miałąm ktg w żeromskim i wychodzi na to, że badanie zależy od tego na jakiego lekarza trafisz, wczoraj była taka przecudowna młoda lekarka i zrobiła mi i badanie i usg- dziewczynie przede mną tak sama, a termin mam na sobotę wg om :)
A teraz idę patrzeć kto rodzi a kto się obija;p
 
reklama
Sallyna, Ola -ja też chodzę do dr. Ufnalewskiego :-D Świetny lekarz! Właśnie jestem po dzisiejszej wizycie,na razie córcia rośnie, wszystko w porządku u mnie. Wkrótce robię badanie na GBS...Pozdrawiam!
 
Margosieńka ja to w myslach z 5 razy cie rozpakowałam!! Oczekiwałam ze właśnie dzisiaj albo jutro odezwiesz sie z relacją z porodu, a ty mówisz ze nadal dwupak, ehhh to się rozczarowałam hehehe.

Co do ktg to dobrze wiedzieć ze są też inni lekarze jednak :), ja mam nadzieje ze może w piatek trafie na kogos innego :D. A na tym wczorajszym usg poza przepływami, to sprawdzają jeszcze wage bejbika?

A samo badanie jak? slyszałam ze czesto na końcówce bywa bolesne i troche mam stracha :|. Jakies rozwarcie u ciebie chociaż? Kiedy kolejne ktg?

Komp mojego męza wczoraj sie popsuł właśnie i też burze obstawiam. Własnie dzisiaj do naprawy go dotaszczyłam :(.

Asia mnie tez jakiś parszywy humor dopadł niedawno, zjem obiad i chyba wyruszam w drugi spacer bo na polku to mi jakoś lepiej się robi :), oblece jeszcze imbramowski i nakupie truskawek na koktail :-)
 
Dziewczyny ja już w domu po KTG, zapis wyszedł prawidłowy i nie zostałam zbadana. Po drodze wstąpiłam do biedronki i powiem Wam ze poczułam ze nagle zrobiło mi się troszkę mokro, przyjechałam do domu pobiegłam do łazienki i zobaczyłam że moja wkładka jest mokra i teraz nie wiem czy to wody zaczeły mi się troszkę sączyć czy to upławy, nie ma to zapachu, przed chwilą byłam siusiu i jak ubrałam majtki i wstałąm to znów poczułam się troszkę mokro. Doradzcie dziewczyny co robić, nie jestem z krk a nie chce znów jechać do szpitala i dowiedzieć sie ze to fałszywy alarm.
 
Kalita- przepływów chyba dr nie sprawdzała, przynajmniej nic nie mówiła:)
Na pewno sprawdzała wody i łożysko i wagę też podała :)
Szyjka tylko nieznacznie skrócona- ale w naszym przypadku to jednak postęp... he he he :)

Badanie robiła mi na leżance od usg nie na samolocie (co mnie trochę zdziwiło ale ok) nic nie bolało, lekko potem tylko plamiłam :)
Pani dr naprawdę cudowna się wczoraj trafiła ;p
Następne ktg też mam w pt ;p

Też myślałam, że jak w końcu uda mi się do Was wrócić to będzie więcej rozpakowanych ;p
 
Edita poczekaj jeszcze trochę i zobacz czy dalej coś będzie lecieć...
Koleżanka mówiła, ze jej lekarz twierdził, że jeżeli wody będą się sączyć to wkładka w końcu sama zacznie się odklejać, a sama wydzielina nie jest w stanie tego dokonać... ale ile prawdy w tej teorii to sama nie wiem...
 
Edita, wody płodowe na ogól są takie cieplutkie. Najlepiej sprawdzać je papierkiem lakmusowym. Masz ujemnego czy dodatniego gbs?
Jeśli ujemny to poczekałabym jeszcze i poobserwowała siebie, ale jesli GBS dodatni i to jednak wody płodowe się sączą to pojechałabym do jakiegokolwiek szpitala żeby sprawdzili czy to napewno to (masz blisko jakiś szpital? nie koniecznie Żeromskiego)
A kto byl dzisiaj na dyżurze? Dr Ruda?
 
reklama
Do góry