reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Żeromskim

girin a nie mowilam :tak: trzymam kciuki szybkiego porodu! :D

just_krk tak dostaje sie niebieskie pudelko :) ale szalu nie robi, sudocrem, mala oliwka hippa, jakas herbatka na laktacje -1 saszetka, 2 pampersy chyba, male oapkowanie chusteczek pampers i chyba tyle :) lepsze opakowanie jest na szkole rodzenia

a co do gbs to byc moze wyjdzie Ci dodatni wtedy czeka sie dluzej na wynik, bo te drozdze czy cos tam moga sie rozwijac do 2 tygodni, a jak jest ok to wynik jest szybciej.

w szpitalu termin porodu ustala sie wg metody naegelego
 
reklama
ja byłam na KTG dzień po terminie i mnie dr Ruda nie zbadała - standardowo 'zapis prawidlowy', a na drugi dzień rodziłam ;)
 
Kalita
user-offline.png
Ja zaczęłam od ostrego dyżuru dopiero później zostałam pokierowana na izbę przyjęć ginekologiczno-położniczą. Najlepiej zapyta na forum Narutowicza bo nie chciałabym Cię wprowadzić w błąd.
 
Sallyna, juz wynik powinnaś mieć. Ja miałam pobierane wymazy w środe raniutko i już w piatek wieczorem wyniki pojawiły sie w systemie. Ogólnie czeka sie od 3-5 dni, wiec cos długo u ciebie to trwa. Zadzwons obie jutro i dopytaj sie.

Już raniutko dzisiaj zadzwoniłam i są wyniki GBS. Wszystko ujemne a już się martwiłam, że coś rośnie, ale swoje wyczekałam:-(


OLaWieliczka ja też chodzę do dr. Ufnalewskiego, on kiedyś pracował w Żeromskim, więc i tutaj również nie ma problemu z KTG. Dla mnie ten lekarz to cudo w porównaniu z tym w ramach NFZ.


Girin trzymam kciuki za pomyślny spokojny poród.
 
Ostatnia edycja:
Sallyna, juz wynik powinnaś mieć. Ja miałam pobierane wymazy w środe raniutko i już w piatek wieczorem wyniki pojawiły sie w systemie. Ogólnie czeka sie od 3-5 dni, wiec cos długo u ciebie to trwa. Zadzwons obie jutro i dopytaj sie.

Kurcze to mnie też nastraszyłyście bo dziś 8 dzień od pobrania a wyników nie ma. Robiłam to badanie w Lux medzie i tam mi powiedzieli, że na wyniki się czeka 7 dni roboczych więc może jeszcze nie ma się co martwić :)
 
Girin trzymaj sie! a my trzymamy kciuki :)

Ola dzieki, tak sobie myśle ze jakby mnie w piatek nie zbadali w Zeromskiego to chyba umowie sie na ktg do ujastka (chyba zaczynam swirować).

Karuzela, mi lekarka zawsze kazala kierować sie data z OM a nie z I czy jakiegokolwiek USG. Jak chodze na ktg to podaje date porodu wg ost. miesiaczki czyli własnie termin na jutro, ale z moich obserwacji sprzed 9miesiecy wynika że owulacja była później niż te standardowe 14 dni wiec i termin z I usg (czy kolejnych, bo zawsze pokazywały że Lila jest mniejsza) by sie dosyć zgadzał.

Just-krk ja wczoraj bylam w luxmedzie powtorzyc jeszcze badanie na gbs i pani położna mówiła ze 3-5 dni się czeka, ale napewno są wyjatki więc sie nic nie martw :).
 
Girin ja też trzymam kciuki :) może już akurat jest po :):)
A w ktorym tyg robilyscie GBS? ja w 36 tyg , a mój lekarz ginek nastraszył mnie , że tym można się w kazdej chwilii zarazic...
 
Girin ja też trzymam kciuki :) może już akurat jest po :):)
A w ktorym tyg robilyscie GBS? ja w 36 tyg , a mój lekarz ginek nastraszył mnie , że tym można się w kazdej chwilii zarazic...

Ja robiłam w 35 tyg. Na rozpisce badań miałam, że należy je zrobić między 35 a 37 tygodniem. Nie wiem jak jest z prawdopodobieństwem zarażenia się, ale zawsze można badanie powtórzyć później a na wypadek jakby dzidziuś chciał wcześniej wyjść to wynik warto mieć już teraz :)
 
reklama
Tweety ja robiłam jakies 4-5 tyg temu. Wyszedl wtedy ujemny, ale poniewaz własnie bardzo łatwo mozna go złapać (droga kropelkową), to postanowiłam dla swojego świetego spokoju zrobić go teraz jeszcze raz, skoro i tak mam to badanie w pakiecie i nic za nie nie płace :).

Ja juz po porannym spacerku, schody też zaliczone :D, jeszcze sprzątanie mnie czeka :D
 
Do góry