reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Żeromskim

Eve- gratuluję i zazdroszczę, że już po.
violkast- ja mam też termin do patologii we wtorek na 8.15, co prawda na ustalenie terminu cc, ale ktg pewnie też mi zrobią.

Mi kazały przyjśc miedzy 9 a 10 - cały dzien zapchany i zapisują teraz pomiedzy. Także napewno będzie masakra. Dzisiaj był lajcik byłam pierwsza, w poczekalni pustoo dopiero tłok zaczął sie robić jak wyszłam od lekarki.
 
reklama
Wiolkast-To ja już się boję czekania. Wiem, że to nieuniknione, ale nie lubię. Może faktycznie dużo dziewczyn się rozpakuje do tego czasu, bo ponoć zamieszanie(sprzątanie, gotowanie, pieczenie) przedświąteczne temu sprzyja.
 
Eve, moje gratulacje!! Teraz to juz tylko w świeta, świetować możecie :)

Moni, Wiolkast - trzymam za was kciuki!
Sumada ty chyba nastepna w kolejce jestes :)

Tak sobie mysle że potem to chyba cisza tutaj bedzie, bo przewidzianych porodów na kwiecień i maj tyle co kot naplakał. No chyba że nowe forumowiczki sie ujawnią :). Za to w czerwcu znowu babyboom bedzie :-)
 
eve gratulacje! Wszystkie Antosie to fajne dziewczyny! Trzymajcie się zdrowo!

Wiolkast za butelkę to chyba byś została pożarta żywcem na oddziale ;-)

Kalita ja jestem kwietniowa, czaję się na termin "po świętach", ale jeszcze przegląd w poniedziałek.
 
Jako majowa mama czuję się "wywołana". Teoretycznie 20 maja to nasz termin.
Zdecydowani na Żeromskiego, a po wizycie tam jeszcze bardziej upewnieni w swojej decyzji (zachwyciła mnie pani położna - człowiek patrzy na nią i czuje, że będzie okey).
 
reklama
Do góry